forex trading logo

60+

 

logo60

Żeglarskie Mistrzostwa Polski Seniorów 60+

"Sprawni żeglarze"

 

Warsztaty 2015

Licznik odwiedzin

mod_vvisit_counterDzisiaj136
mod_vvisit_counterWczoraj643
mod_vvisit_counterOd sierpnia 2012988456
Międzynarodowe Mistrzostwa Polski DZ

 

Mistrzostwa Polski DZ są rozgrywane od 2002 roku. Są to najtrudniejsze, jedyne na śródlądziu regaty rozgrywane w formule 24-godzinnego wyścigu non-stop. Trasa wiedzie przez wiele jezior i kanałów po Wielkich Jeziorach Mazurskich. Pomysłodawcą był Marek Słodownik z magazynu żeglarskiego „REJS”. Pierwszymi organizatorami byli Marek Słodownik i Piotr Wojna z magazynu „REJS”, Marek Winiarczyk z Mazurskiej Szkoły Żeglarstwa i Grzegorz Winiarczyk z Międzynarodowego Centrum Żeglarstwa i Turystyki Wodnej w Giżycku. Pierwszymi sponsorami byli Andrzej Janowski właściciel stoczni „JANMOR” z Głowna, który w pierwszych mistrzostwach ufundował nagrodę główną w postaci kadłuba jachtu Sasanka, a potem przez kilka lat fundował jako nagrodę główną kadłuby Dezet, oraz Armand Andruszkiewicz, który od początku istnienia imprezy zapewniał między innymi osłonę ratowniczą regat. Przed kilkoma laty Marek Słodownik wycofał się z organizacji imprezy i od tej pory organizatorami Mistrzostw są Marek i Grzegorz Winiarczyk.

Zwyciężcy regat są honorowani specjalnymi plakietami umieszczonymi na autentycznym, zabytkowym, drewnianym, sterze od DZ-ty.



WYNIKI
Międzynarodowych Mistrzostw Polski w klasie DZ

 

2002 r. – 16 załóg
1. "ZAKARA" - Kuba Krzepota, Marcin Pałyska, Sylwia Sierakowska, Tomek Sierakowski, Marta Polkowska, Darek Polkowski, Irek Ślusarczyk, Edyta Zielska, Paweł Ząbecki - AWF Warszawa
2. "SW-2254" - Karol Konarzewski, Marcin Malinowski, Maja Zakrzewska, Bartosz Pająk, Mateusz Caban, Ania Kutela, Tadeusz Ołoszczyński, Adriana Konarzewska - COS Giżycko
3. "SW-1393" - Paweł Krzemiński, Dominika Prądzyńska, Magdalena Mystak, Bartłomiej Myszkowski, Marcin Woliński, Jarosław Wąsowski, Tomasz Sikorski, Mikołaj Krawczyk, Wojciech Kaczmara, Łukasz Szymerski - Pałac Młodzieży w Warszawie
4. "VICTORIA" - Tomasz Karczmarzyk, Paweł Zarzycki, Aleksander Zarzycki, Michał Klepacz, Adam Klepacz, Michał Hnatkowski, Władysław Kowalski, Przemysław Kowalski, Michał Anaszewski, Mirosław Brożek, Grzegorz Karczmarczyk, Marta Rutkowska - Szczep 79 WŻDH
5. "SW-2341" - Zbigniew Filipkowski, Jacek Woźniak, Grzegorz Filipkowski, Piotr Filipkowski, Izabela Zakeus, Krystian Bajno, Łukasz Sokołowski, Wojciech Dawid - MOSSZ Stręgielek
6. "BEATA" - Bartłomiej Tarała, Krzysztof Damek, Michał Samajduch, Wojciech Dąbka, Jolanta Laszczak, Patrycja Kocoń, Ewa Malawska - YKP Bielsko
7. "MAGDA" - Marek Ryłko, Magdalena Kieljan, Aleksandra Banaś , Michał Czapka, Wiktor Moskwa, Tomasz Nowiński, Jakub Kaczmarek - YKP Bielsko
8. "BAR MŁODZIEŻY" - Damian Skałecki, Marcin Sitek, Dominik Nidziński, Joanna Pak, Aleksandra Taichent, Rafał Rojenski, Paweł Pawełnica, Paweł Ciołoch, Adam Suchenek, Adam Cioch, Marta Czostkowska, Tomasz Czauska - Almatur Giżycko

Ukończyli regaty poza limitem czasu:
1. "ESKAPADA" - Jerzy Tyszko, Andrzej Juszczyński, Roman Świtaj, Władysław Abramowicz, Katarzyna Wolańczyk, Katarzyna Trzaska, Ewa Bach, Anna Wysopol, Waldemar Awedonek, Wojciech Sójkowski, Krzysztof Łaskowski - LOK Węgorzewo
2. "BEZ NAZWY" - Jacek Misiąg, Maciej Wiewiórski, Jerzy Jania, Tomasz Bonikowski, Bartek Konarski, Jan Kucharski, Marek Skalski, Marcin Kiłtyka, Małgorzata Czorneska, Tomasz Palka, Adam Stawowy - COS Giżycko
3. "W REJS" - Jerzy Kasprzak, Małgorzata Sturlis, Mira Sieczkowska, Jan Sieczkowski, Filip Sieczkowski, Maciej Sieczkowski, Radosław Jodkowski - HOW Stanica Wrocław

 

2003 r. – 30 załóg
1. "WIKING" – Wojciech Błaszczyk, Witold Breugos, Eugeniusz Rainko, Dariusz Smoliński, Michał Błaszczyk, Sandra Mieszkowska, Mirosław Dąbrowski, Tomasz Majkowski, Łukasz Majkowski - Ewa Błaszczyk
2. "ZAKARA" - Kuba Krzepota, Ewa Pabjan, Edyta Zielska, Marta Niewiadomska, Marcin Pałyska, Tomek Sierakowski, Irek Ślusarczyk, Darek Polkowski, Tadek Czubowski – AWF Warszawa
3. "YKP BIELSKO"- Magdalena Marek, Marek Ryłko, Marek Cembala, Justyna Janek, Grzegorz Łaczny, Joanna Nycz, Maciej Pietrzko, Katarzyna Majda, Marin Tomiczek


2004 r. – 32 załogi

1. "ZAKARA" - Kuba Krzepota, Marcin Pałyska, Irek Ślusarczyk, Dariusz Polkowski, Marta Niewiadomska, Tadeusz Czubowski, Zosia Krawczyk, Zbigniew Chorążek - AWF Warszawa
2. "BO WARMIA" - Wojciech Bohdanowicz, Edward Szatkowski, Ryszard Pszczółkowski, Krzysztof Knapik, Paweł Kozik, Piotr Wrzoński, Michał Pilawski, Radosław Jankowski, Tomasz Janowicz, Zbigniew Choroszucha, Wojciech Dryżałowski - Warmia Olsztyn
3. "CONSENSUS" - Paweł Zagajewski, Iwona Zagajewska, Piotr Zagajewski, Grzegorz Gąsiorowski, Marcin Stryjek, Rafał Stryjek, Maciek Stryjek, Tomasz Kopera,Zbyszek Bogdanowicz, Maciek Pękala, Piotr Sztyrak - HOW Warszawa
4. "MAGDA" - Jarosław Gola, Tomasz Nowiński, Magdalena Marek, Łukasz Sowa, Marek Mach, Magdalena Kieljan, Radosław Domżał, Magdalena Lofek, Marek Cembala, Karolina Szary - YKP Bielsko
5. "BARKAS" - Paweł Doniec, Jarosław Bednarz, Jarosław Chlewicki, Robert Igniatuk, Ewa Andrejczuk, Bożena Chlewicka, Tomasz Elant, Grzegorz Zadroga, Hanna Krzyżanowska - MOS Pisz
6. "BRYZA" - Ryszard Szotkowski, Kamil Urbanowicz, Eugeniusz Lisowiec, Kazimierz Awramik, Mariusz Anaszewicz, Jacek Kolendo, Waldek Gliściński, Jagoda Cychowska, Jakub Kowalski, Sławomir Kunz - HSW Bryza Olsztyn
7. "NOKIA" - Przemysław Wojsznis, Marcin Makowski, Anna Mikoś, Krzysztof Grywienko, Łukasz Mielnik, Paweł Dubiewiecki, Bogumiła Dubiewiecka, Darek Gurazdowski, Marek Kulczycki - Nokia Poland
8. "BLUE" - Paweł Krzemiński, Karol Stępniewski, Maciej Sieczkowski, Marcin Grif, Mariusz Andrzejczak, Dominika Wojewódzka, Agata Borzykowska, Karol Zaboklocki, Maciej Ratyński,Marcin Cumbrzyński, Adam Tymoszewski - Pałac Młodzieży Warszawa
9. "W TANGO" - Krzysztof Rosenbajger, Tadeusz Czepukojć, Feliks Basłyk, Czesław Mazurczyk, Mariusz Burblis, Ryszard Kozdowski, Ryszard Szoka, Marcin Gzygojć, Krzysztof Bide, Mirosław Marciniak - Almatur Gizycko
10. "CZWARTA SZKLANKA" - Armand Andruszkiewicz, Przemysław Cymbaluk, Artur Rzepecki, Paweł Pokojski, Ewa Pokojska, Joanna Pek, Piotr Machowski,Anna Żemojtel, Piotr Bartold - Almatur Giżycko
11. "PIĄTKA" - Jacek Woźniak, Zbigniew Filipkowski, Piotr Filipkowski, Katarzyna Targońska, Aleksandra Samsel, Wojtek Dawid, Sylwester Bączek - 7HDW Pagajungi Pisz
12. "GEJSZA" - Maria Skrzypkowska, Krzysztof Damaziak, Paweł Krzemień-Ojak, Jerzy Makowiecki, Tomasz Makowiecki, Marek Jakubowski, Paweł Radomski, Wojciech Janowski - JKPAN Warszawa
13. "PÓŁ BURAKA CUKROWEGO, HEJ" - Katarzyna Mędrzejowska, Marcin Obszański, Adam Gimerski, Piotr Rezanko, Anna Rogala, Katarzyna Lisińska, Tomasz Ornarowicz, Mateusz Kulas, Zbigniew Próchniak - GAT Ryn
14. "DYSPENSA" - Paweł Gacki, Michał Kuś, Jakub Koszykowski, Dana Kupiec, Łukasz Rosiński, Agata Klaus, Krzysiek Wankiewicz, Magda Beruk, Magdalena Cabaj, Piotr Szymczyk, Michał Górny - GAT Ryn
15. "WRZASKUN" - Grzegorz Kapcia, Paweł Płonka, Maciek Natecki, Tomasz Świetlicki, Wojciech Sinka, Bartosz Krawczyk, Beata Bagińska, Krzysztof Orzeł, Adam Woś, Robert Polak - ŚYC Gliwice
16. "DORCIA" - Roman Persjanow, Zygmunt Sadowski, Jan Stadnicki, Dariusz Jareszek, Piotr Barczak, Tadeusz Barszczewski, Jacek Maścienica, Krzysztof Kogut, Jacek Persjnow, Tomasz Borowiec, Jacek Metelski - WOSZK Mragowo
17. "STARA" - Maciej Chlewicki, Grzegorz Bazydło, Tomasz Piworowicz, Norbert Kalinowski, Ewelina Zawadziak, Hubert Chlewicki, Łukasz Nowak, Michał Niedbalski, Michał Kotowski - MOS Pisz
18. "SŁOŃ MORSKI" - Dariusz Szkabar, Krzysztof Gil, Mirosław Guapiak, Piotr Łukaszewski, Łukasz Dańko, Porzyński Rafał, Jerzy Siergiej, Jakub Skawiańczyk, Jakub Sufranek, Adam Woźniacki, Edmund Żółtowski - Liga Morska i Rzeczna Gliwice
19. "RESPEKT" - Andrzej Czerlonek, Jakub Króliczkowski, Basia Peek,Weronika Peek, Paweł Grzegrzółka, Tomasz Gryń, Mateusz Sadowski, Krzysztof Sautycz - Gdańska Horągiew ZHP
20. "AJUGA" - Paulina Petniak, Magdalena Kosacka, Łucja Ziętara, Agnieszka Warzybok, Łukasz Brodowski, Michał Chroicki, Michał Staliński, Paweł Pachowski, Krzysztof Kornacki, Klaudyna Walczyna - Akademia Nautica
21. "NIEDOSKONAŁA" - Filip Osmański, Michał Nowak, Artur Fainfando, Marek Wąsowski, Gabriel Garus, Janek Ziniewicz, Marek Matusiak, Piotr Szczepaniak, Piotr Sarnacki, Krzysztof Malewski, Łukasz Rytel, Małgorzata Wocial - 98 PKHDŻ Zjawa

Klasa Open:

1. "ALBATROS" - Adam Grala, Przemek Stańczyk, Michał Gajdzicki, Piotr Zaborowski, Jarosław Marciniak, Mateusz Wibig, Filip Wasilewski, Ania Wojdecka, Jacek Tomczyk - BTŻ Albatros
2. "ZAKARA 2" - Piotr Krzywosiński, Aleksander Boratyński, Eryk Kresa, Michał Chrząszcz, Monika Grabowska, Paweł Szary, Marcin Iwanowicz, Macin Siewierski - AWF Warszawa

 

2005 r.– 32 załogi

Klasa DZ:
1. "BO WARMIA" - Wojciech Bohdanowicz, Krzysztof Siemieciski, Mariusz Siedlecki, Radosław Jankowski, Ryszard Pszczółkowski, Zbigniew Choruszucha, Tomasz Janowicz, Piotr Wroński, Krzysztof Knopik, Paweł Kożuch, Edward Szatkowski, Wojciech Dryżałowski.
2. "ZAKARA" - Kuba Krzepota, Marcin Pałyska, Sebastian Krzepota, Katarzyna Nawrocka, Dariusz Polkowski, Tadeusz Czubowski, Ireneusz Ślusarczyk, Marcin Zioło.
3. "WIKING" - Łukasz Miłoszewski, Andrzej Kwaśkiewicz, Leszek Stoiński, Stefan Makowski, Michał Małycha, Tymoteusz Dajewski, Maciej Longosz, Grzegorz Śniadowski, Piotr Socharski.
4. "W TANGO" - Krzysztof Rosenbajger, Wiesław Nowakowski, Krzysztof Budek, Feliks Basłyk, Piotr Cziszner, Jan Matejko, Darek Sosnowicz, Andrzej Szocik, Krzysztof Żaczek, Kazimierz Dąbrowski.
5. "ZERO ŁOSIA" - Tadeusz Czepukojć, Czesław Mazurczyk, Leszek Szeląg, Jerzy Miłosz, Adam Czerniawski, Zbigniew Marciniak, Artur Zborowski, Artur Kasikowski, Sylwester Jakacki.
6. "DORCIA- DULUX" - Tadeusz Barszczewski, Jacek Maścianica, Krzysztof Kogut, Dariusz Kozłowski, Karol Ambrożewicz, Marcin Dobek, Sławomir Banach, Marcin Sadowski, Dariusz Sadowski, Rafał Tucholski, Piotr Kwiatkowski.
7. "AJUGA II" - Adam Krajewski, Paulina Waszkiewicz, Mikołaj Waszkiewicz, Marek Wodowski, Marcin Turek, Tomasz Grajewski, Łukasz Brodowski, Marzena Jaworska, Michał Paprocki.
8. "BLUE" - Paweł Krzemiński, Marcin Graf, Katarzyna Dobrowolska, Anna Gregorczyk, Paweł Szaga, Michał Idziak, Piotr Pilarowski, Maciej Ratyński, Marcin Cubrzyński, Rafał Lonycz, Adam Kręgielewski.
9. "5 NA LUZIE" - Jacek Woźniak, Jacek Woźniak, Zbigniew Filipkowski, Grzegorz Filipkowski, Piotr Filipkowski, Wojciech Dawid, Olka Samsel, Marek Samsel, Jakub Rojewski, Anna Kostka, Sylwia Ponch, Piotr Ponch.
10. "CZWARTA SZKLANKA" - Armand Andruszkiewicz, Artur Rzepecki, Piotr Machowski, Przemysław Cymbaluk, Anna
Żemojtel, Ewa Szawłowska, Paweł Pokojski, Marek Wilkirski, Adam Kowalik.
11. "DYSPENSA" - Robert Polak, Darek Polak, Miłosz Wiatrowski, Irek Rowiński, Grzegorz Póda, Maciej Trznadel, Łukasz Gryziecki, Szczepan Sośniak, Himanshu Verma, Bartek Krzykowski, Sebastian Kabiesz, Józek Burda.
12. "VH 170" - Paweł Zagajewski, Piotr Zagajewski, Iwona Zagajewska, Tomasz Kopera, Zbyszek Chmielewski, PiotrSzturak, Maciek Pękala, Grzegorz Gąsiorowski, Maciek Stryjek, Rafał Stryjek.
13. "NOKIA" - Paweł Gacki, Marcin Makowski, Łukasz Rosiński, Radek Ultrasz, Jakub Koszykowski, Wojtek Karaś, Grzegorz Zając, Gosia Krzywańśka, Ula Estko, Marta Sroka, Agata Klaus, Magda Berlik.
14. "MAGDA" - Jarosław Gola, Magdalena Kieljan, Magdalena Marek, Karolina Szary, Marek Mach, Tomasz Nowiński, Sebastain Stępak, Rafał Pyka, Jakub Szary, Jakub Waluś.
15. "PERS" - Roman Persjanow, Zygmunt Sadowski, Bogdan Borowiec, Kamil Szarla, Jacek Metalski, Ryszard Drobnikowski, Jacek Persjanow, Teresa Kowalewska, Włodzimierz Głodek, Krzysztof Głodek.
16. "REZULTAT" - Andrzej Czerlonek, Maciej Bujny, Paweł Gomułka, Mariusz Sanocki, Walter Rajkowski, Kuba Królikowski, Weronika Peek, Basia Peek, Tomasz Gryń, Alicja Sałajczyk.
17. "SŁOŃ MORSKI" - Damian Szkabar, Wojtek Drozdowski, Mirosław Glapiak, Piotr Łukaszewski, Bogumił Majcher, Michał Marszał, Łukasz Pańko, Rafał Purzyński, Jerzy Siergiej, Artur Sufraek, Adam Woźniacki, Krzysztof Gil.
18. "STARA" - Maciej Chlewicki, Grzegorz Bazydło, Grzegorz Zadroga, Łukasz Nowak, Hubert Chlewicki, Blanka Chlewicka, Paweł Doniec, Tomasz Piworowicz, Jarosław Chlewicki, Krzysztof Bednarz.
19. "EGERIA" - Andrzej Woźniak, Krzysztof Dąbrowski, Zdzisław Sobierajski, Marek Kwieciński, Piotr Zawinowski, Kazimierz Sączyński, Jakub Zawinowski, Leszek Broszkiewicz.
20. "WYGIBA" - Marcin Kaszubat, Artur Wieleba, Tomasz Błocki, Tomasz Ziajło, Marcin Boruszewski, Sebastian Helbrecht, Maciej Helbrecht, Maciej Markiewicz, Sebastian Blin.
21. "WRZASKUN" - Grzegorz Kapcia, Paweł Płonka, Bartłomiej Kozik, Alicja Płonka, Maciej Matecki, Leszek Marciniak, Maciej Zambrzycki, Tadeusz Świetlicki, Mariusz Woźny, Grzegorz Gaczyński, Remigiusz Kapcia.
22. "W REJS" - Joanna Wolska, Piotr Kmieć, Marcin Hołowacz, Marta Szelążek, Paweł Rycaj, Dominik Mierzejewski, Grzegorz Kościelniak, Łukasz Kniżewski, Piotr Setny, Michał Karasek, Paweł Pasterniak.
23. "NIEDOSKONAŁA" - Marek Wąsowski, Michał Nowak, Adam Luchciński, Łukasz Sarnacki, Rafał Pniewski, Janek Ziniewicz, Andrzej Wąsowski, Artur Finfando, Zuzanna Machalska.
24. "ROMEYA II" - Joanna Krawiec, Lucjan Staszewsjum Mikołaj Kubicki, Agnieszka Polit, Marcin Wojciechowski, Dorota Siedlicka, Wojtek Romaniuk, Michał Pawlak, Magda Kucia, Jakub Kucia.

Klasa Open:
1. "ALBATROS" - Przemysław Stańczyk, Michał Gajdzicki, Piotr Zaborowski, Jarosław Marciniak, Adam Skowronek, Krzysztof Bartczak, Jakub Stus, Grzegorz Walendziak, Tomasz Stanecki, Ewa Galikowska.
2. "ZAKARA 2"
- Marcin Siewierski, Michał Zychowicz, Maciej Tomaszewski, Michał Chrząszcz, Dariusz Nowicki, Eryk Kresa, Marcin Kruk, Patryk Kruk, Olga Durawa.

Gościnnie:
1. "MOE MITI" - Aneta Chowaniec, Marcin Ostrowski, Filip Targowski, Agnieszka Rogala, Karolina Grądzka, Roxanna Kennedy, Hanna Strutyńska, Marta Walicka, Anna Waszkiel, Marcin Palmowski.

 

2006 r. – 32 załogi
Klasa DZ:
1. "BO WARMIA" - Wojciech Bohdanowicz, Tomasz Janowicz, Paweł Kożuch, Zbigniew Choroszucha, Edward Szatkowski, Jerzy Karbownik, Piotr Wroński, Ryszard Pszczółkowski, Mariusz Siedlecki, Krzysztof Siemieński, Michał Pilarski, Radosław Jankowski.
2. "ZAKARA" - Kuba Krzepota, Marcin Pałyska, Ireneusz Ślusarczyk, Tadeusz Czubowski, Edyta Ślusarczyk, Katarzyna Nawrocka, Sebastian Krzepota, Marta Lasota, Sławomir Jędrych.
3. "PIERWSZA SZKLANKA" - Armand Andruszkiewicz, Ewa Szawłowska, Paweł Pokojski, Artur Rzepecki, Przemysław Cymbaluk, Piotr Machowski, Jerzy Budny, Maciej Specht, Marek Wilkirski, Adam Kowalik.
4. "PERS" - Zbigniew Olszewski, Dariusz Kozłowski, Jacek Metelski, Krzysztof Kogut, Piotr Kogut, Kamil Szarla, Piotr Tyliński, Sławomir Banach, Tomasz Borowiec, Mariusz Jędrycha.
5. "EGERIA" - Andrzej Woźniak, Maciej Domysławski, Ryszard Bownik, Krzysztof Dąbrowski, Michał Woźniak, Zdzisław Sobierajski, Tomasz Leśnik, Marek Kwieciński, Adam Kwieciński, Andrzej Cubrzyński, Waldemar Zarzemski, Roman Nazgajski.

Klasa Open:
1. "ALBATROS" - Przemysław Stańczyk, Michał Gajdzicki, Piotr Zaborowski, Marek Pacholski, Grzegorz Walendzik, Jarosław Marciniak, Witold Kępczyński, Michał Jamroży, Karol Koliński.
2. "ZAKARA 2" - Eryk Kresa, Monika Grabowska, Stanisław Świeżewski, Paweł Maciejewski, Krzysztof Zając, Gabriel Idzikowski, Szymon Zuziak, Zuzia Krawczyk.
3. "MOE MITI" - Ireneusz Strużyński, Tomasz Piątek, Szymon Gajewski, Karol Strutyński, Maciej Bielski, Artur Wojtach, Zuzanna Jaglińska, Bartłomiej Głowacki.


2007 r. – 33 załogi

Klasa DZ TRADYCYJNA:
1. "ZAKARA" - Kuba Krzepota, Marta Lasota-Jędrych, Sławomir Jędrych, Zofia Krawczyk, Marcin Pałyska, Tadeusz Czubowski, Ireneusz Ślusarczyk, Jarosław Bicz.
2. "5" - Jacek Woźniak, Jacek Woźniak, Zbyszek Filipkowski, Grzegorz Filipkowski, Piotr Filipkowski, Piotr Tumulski, Łukasz Włoch, Julita Gojło, Mateusz Bakuła, Tomasz Tawkin, Dawid Grochowski, Damian Wiśniewski.
3. "KOMODOR" - Paweł Łatoszyński, Piotr Maculewicz, Radosław Ziętak, Małgorzata Kolter, Mateusz Gołąb, Andrzej Napiórkowski, Rafał Sirocki, Aleksandra Chalińska, Sylwester Ruszczak, Anna Konopka, Aneta Plaszewska, Krzysztof Choroszucha.
4. "RESPEKT" - Andrzej Czerlowek, Maciej Bujny, Jakub Kmita, Krzysztof Biedrzycki, Marcin Biedrzycki, Michał Pędzich, Bartosz Klinkosz, Mateusz Olbryś, Jan Wruck.
5. "AJUGA II" - Adam Krajewski, Wojciech Bogdański, Bartosz Rewerski, Agata Kendracka, Małgorzata Siwek, Piotr Krupa, Kinga Pilarska, Artur Łajszczak, Dariusz Mierzanowski, Mikołaj Waszkiewicz, Piotr Wojciechowski, Michał Goszko.
6. "SŁOŃ MORSKI" - Damian Szkabar, Mirosław Glapiak, Piotr Łukaszewski, Bogumił Majcher, Wojciech Maksymowicz, Łukasz Pańko, Rafał Purzyński, Ludmiła Rylik, Artur Sufranek, Marek Szczepka, Zbigniew Toruński, Adam Woźniacki, Jerzy Siergiej.

Klasa DZ KLASYCZNA:
1. "EGERIA" - Andrzej Woźniak, Waldemar Zarzemski, Tomasz Leśnik, Roman Mazgajski, Zdzisław Sobierajski, Piotr Zawinowski, Kuba Zawinowski, Ryszard Bownik, Adam Kwieciński, Marek Kwieciński, Michał Woźniak, Krzysztof Dąbrowski.
2. "BO WARMIA" -Wojciech Bohdanowicz, Ryszard Pszczółkowski, Radosław Jankowski, Marta Mizura, Edward Szatkowski, Joanna Salmonowicz, Jacek Bohdanowicz, Jerzy Karbownik, Krzysztof Siemieński, Marek Hajduczenia, Adam Szyszkowski, Zbigniew Choroszucha.
3. "ZEFIR" - Tomasz Svoboda, Jan Bolek, Jan Spacek, Jan konde, Michal Vyslouzil, Adam Silber, Pavel Skalny, Lukas Pecinka, Tomas Zahuta.
4. "FRELA" - Adam Bałazy, Leon Suski, Krzysztof Kleser, Bartosz Suski, Wiktor Glinka, Zdzisław Gajda, Damian Kubacha, Damian Kleser, Michał Suski, Jacek Szyma, Dawid Brzoska.
5. "HULAJ DUSZA" - Tadeusz Czepukojć, Jacek Juiga, Michał Górski, Łukasz Tatarczak, Mateusz Olszewski, Radosław Drożdż, Mariusz Nowakowski, Dariusz Letki, Czesław Mazurczyn, Piotr Szkopiak, Jacek Szkopiak, Leszek Szeląg.
6. "PIERWSZA SZKLANKA" - Armand Andruszkiewicz, Piotr Machowski, Artur Rzepecki, Przemysław Cymbaluk, Ewa Szawołowska, Paweł Pokojski, Przemysław Gacek, Cezary Wierzbiński, Jarosław Rutkowski.

 

2008 r. – 32 załogi
Klasa DZ KLASYCZNA (18 jachtów):
1. "EGERIA" - Krzysztof Dąbrowski
2. "PABLO" - Jacek Bohdanowicz
3. "PIERWSZA SZKLANKA" - Armand Andruszkiewicz
4. "CZWARTA SZKLANKA" - Jorg Jonscher
5. "KONSTRUKTORZY" - Zbigniew Toroński
6. "BRUNON" - Sławomir Kunz

Klasa DZ TRADYCYJNA (10 jachtów):

1. "ZAKARA" - Kuba Krzepota
2. "UKŻ KLIWER" - Jacek Woźniak
3. "KOMODOR" - Paweł Łatoszyński
4. "AJUGA II" - Marcin Graf
5. "ROMEYA II" - Michał Uziak
6. "STARA" - Maciej Chlewicki

Klasa Open (4 jachty):
1. "BO WARMIA" - Wojciech Bohdanowicz
2. "MOE MITI" - Ireneusz Strutyński
3. "ZAKARA II" - Eryk Kresa

 

2009 r. – 30 załóg
Klasa DZ TRADYCYJNA:

1. „ZAKARA” - Kuba Krzepota, Ireneusz Ślusarczyk, Marcin Pałyska, Sławomir Jędrych, Tadeusz Grubowski, Marek Dudkiewicz

2. „BAR MŁODZIEŻY” - Maciej Trznadel, Marcin Słupeczański, Jacek Badura, Bartosz Haduła, Grzegorz Sagielski, Krzysztof Sagielski, Wiatrowski Miłosz, Grzegorz Słodkiewicz, Ireneusz Rówiński, Grzegorz Póda, Maciej Michalik, Łukasz Wolf

3. „5” - Jacek Woźniak, Jacek Woźniak, Łukasz Włoch, Mateusz Somiński, Hubert Witkowski, Artur Plewoski, Michalina Choroś, Mateusz Bakuła, Dawid Grabowski, Damina Wiśniewski, Damian Liszewski, Katarzyna Targońska

4. „BOCIANIE GNIAZDO” - Grzegorz Filipkowski, Zbigniew Filipkowski, Piotr Filipkowski, Jarek Elant, Mateusz Maciejczyk, Dominik Jarczyński, Maciej Jarczyński, Mariusz Niedzwiecki, Tomasz Bagiński, Marcin Kachel, Andrzej Czartoryski, Daniel Czartoryski

 

Klasa DZ KLASYCZNA:

1. „EGERIATRIA” - Sławomir Wydorenko, Krzysztof Dąbrowski, Adam Kwieciński, Marek Kwieciński, Tomasz Leśnik, Roman Mazgajski, Krzysztof Rogowski, Zdzisław Sobierajski, Michał Woźniak, Michał Wrotek, Jakub Zawinowski, Piotr Zawinowski

2. „PABLO” - Adam Szyszkowski, Marta Mizura, Marcin Wiśniewski, Joanna Salmanowicz, Jacek Bohdanowicz, Krzysztof Narkiewicz, Anna Dolata, Roman Dolata, Wojciech Pietruszka, Marcin Pająk, Sławomir Kowalski

3. „BO WARMIA” - Wojciech Bohdanowicz, Tomasz Janowicz, Ryszard Pszczółkowski, Zbigniew Choroszucha, Radosław Jankowski, Jerzy Karbowiak, Edward Szatkowski, Krzysztof Siemieński, Sławomir Romaniuk, Łukasz Ostropolski, Stanisław Biczysko

4. „REKIN” UWM - Rafał Sirocki, Krzysztof Choroszucha, Klaudia Budny, Aneta Plaszewska, Marcin Staryk, Alicja Krajewska, Andrzej Napiórkowski, Jakub Cygan, Piotr Bartycha, Robert Sikora, Michał Wąsowicz, Sławomir Kaliski

5. „HULAJ DUSZA” - Grzegorz Skorupa, Marcin Chiniłuski, Michał Kupiszek, Maciej Mancewicz, Tomasz Juchimowicz, Andrzej Choncer, Piotr Kamiński, Paweł Orzechowski, Robert Rondejko

6. „FANABERIA” - Zbigniew Toroński, Arkadiusz Olszewski, Tomasz Siuda, Wojciech Drozdowski, Rafał Purzyński, Henryk Szczygioł, Justyna Budner, Marcin Michalski, Marek Szczepka, Artur Sufranek, Ania Bzymek, Tomasz Walda

7. „MIKOŁAJ” - Mateusz Olszewski, Radosław Drożdż, Dawid Kit, Mateusz Romanowicz, Jacek Jułga, Karol Olszewski, Piotr Dziewański, Dariusz Letki, Mariusz Nowakowski

8. „BALANGA” - Marcin Sitek, Damian Michałowski, Ryszard Zarzecki

9. „MOE – MITI” - Ireneusz Strutyński, Hanna Strutyńska, Karol Strutyński, Artur Wojtach, Marcin Bielawski, Daniel Wieliczko, Piotr Sulima, Mieczysław Burnos, Paula Wujek, Janusz Gzik, Marek Ustynowicz

10. „W TANGO” - Tomasz Życik, Jacek Brzozowski, Bartłomiej Abramowicz, Marek Ulatowski, Jakub Broniszewski, Grzegorz Rosiński, Konrad Gumowski, Jacek Miszczak, Paweł Brozowski

11. „FRELA” - Adam Bałazy, Damian Jarosz, Łukasz Czarnecki, Agata Rockstein, Mateusz Przybył, Karolina Kościk, Marta Stąsiek, Izabela Mysłowska, Kamil Ciesielski, Marek Jastrzębski, Bartłomiej Giżewski, Marcin Chmieliński

12. „CZWARTA SZKLANKA” - Tomasz Gumiński, Ewa Strzelecka, Ewa Dąbkowska, Paweł Wardziak, Marcin Bodnar, Marcin Michalski, Filip Kubiak, Andrzej Marachowski, Zbigniew Chodacki, Michał Jagodziński, Mariusz Stanisław Fijałkowski

 

 

W regatach brały udział:

1. „PATOLOGIA” - Hubert Chlewicki, Łukasz Cieśluk, Rafał Skrzypkowski, Jan Przychodzeń, Michał Chlewicki, Przemysław Chlewicki, Bartosz Chlewicki, Paweł Łukaszewicz

2. „STARA” - Maciej Chlewicki, Łukasz Konopka, Paweł Pykało, Karolina Cieśluk, Natalia Banaś, Mateusz Banaś, Martyna Ryzińska, Magola Lorenz, Patryk Lorenz, Michał Kotowski

3. „ESKAPADA” - Elżbieta Węcławik, Barbara Śliwa, Justyna Pijanowska, Krzysztof Staniszewski, Marcin Staniszewski, Tomasz Mądry, Tomasa Mędrek, Rafał Jachimiak, Tomasz Walos, Wiktor Radoń

4. „W REJS” - Marek Jabłoński, Łukasz Lewandowski, Barbara Dragan, Małgorzata Dragan, Maria Dragan, Tomasz Wiechecki, Marcin Gliniewicz, Oskar Grzybowski, Zofia Kraszewska

5. „BARKAS” - Jarosław Chlewicki, Robert Ignatiuk, Tomasz Piworowicz, Norbert Kalinowski, Andrzej Dalach, Jarosław Bednarz, Krzysztof Bednarz, Dariusz Derejko

6. „KOMODOR” UWM - Piotr Maculewicz, Radosław Ziętak, Mateusz Gołąb, Grzegorz Czech, Piotr Trachimczyk, Adam Bedra, Grzegorz Kalisz, Michał Robak, Magdalena Wróblewska, Joanna Sajewska, Agnieszka Jarmołowska, Wiktor Piotrowski

7. „AJUGA II” - Piotr Kmieć, Paweł Doroszkiewicz, Gaweł Madejowski, Aleksandra Bartnik, Aleksander Bogucki, Mieszko Charytoniuk, Jerzy Szczepkowski, Michał Paprocki

8. „PIERWSZA SZKLANKA” - Armand Andruszkiewicz, Artur Rzepecki, Piotr Machowski, Erwin Szafran, Daniel Fiećko, Tomasz Kiewicz, Karolina Andruszkiewicz

9. „ZERO ŁOSIA” - Janusz Ryłło, Jerzy Smulko, Jarosław Tuszynow, Konstanty Jermakow, Witold Ławrynowicz, Ejnar Jurkiewicz, Stanisław Paszkiewicz, Ryszard Stankiewicz, Andris Kierubińsz

10. „ZAKARA 2” - Andrzej Staniszewski, Ewa Staniszewska, Eryk Kresa, Rafał Jaworski, Marcin Dąbrowa, Janusz Dąbrowski, Marcin Muras

11. „CIRRUS” - Robert Woldański, Jerzy Situch, Bogdan Łapot, Marta Kubak, Sebastian Choromański, Stanisław Zachara, Paweł Łapot, Lesław Rosiński, Katarzyna Kasztelowicz

12. „CHODŹ, BĘDZIE FAJNIE” - Maria Oleksy, Marek Oleksy, Anna Kozłowska, Adam Wiśniewski, Norbert Grzybek, Joanna Sosnowska, Małgorzata Bogucka, Krystian Orzechowski, Marek Białas, Agnieszka Fabiszewska

13. „MAŁY ALE WARIAT” - Łukasz Zimnoch, Bartosz Awruk, Magdalena Awruk, Agatka Awruk, Łukasz Dojlidko, Maryla Jastrzębska, Patryk Lesiewicz, Paweł Panasik, Janusz Nowak, Marcin Alfuth, Ania Szczerba, Marek Tomaszewski

 

 

2010 r. – 24 załogi
Klasa DZ TRADYCYJNA:
1. "ZAKARA" - Kuba Krzepota
2. "BAR MŁODZIEŻY" - Maciej Trznadel
3. "BOCIANIE GNIAZDO" - Grzegorz Filipkowski
4. "STARA" - Maciej Chlewicki
5. "LOCZKA" - Henryk Budyła
6. "PUSTELNIK" - Piotr Jasiński
7. "W REJS" - Tomasz Jankowski

Klasa DZ KLASYCZNA:
1. "REKIN" - Krzysztof Choroszucha
2. "EGERIA" - Andrzej Woźniak
3. "PABLO" - Jacek Bohdanowicz
4. "BO WARMIA" - Wojciech Bohdanowicz
5. "FANABERIA" - Arkadiusz Olszewski
6. "HULAJ DUSZA" - Michał Kupiszek
7. "MIKOŁAJ" - Tomasz Świerczyński
8. "ZAKARA 2" - Adam Pazio
9. "ZERO ŁOSOSIA" - Tomasz Żylik
10. "LUSIA" - Tadeusz Kubicki
11. "PIERWSZA SZKLANKA" - Armand Andruszkiewicz
12. "BALANGA" - Marcin Sitek
13. "CIRRUS" - Robert Woldański
14. "CZWARTA SZKLANKA" - Janusz Ryłło
15. "CHOĆ BĘDZIE FAJNIE" - Maria Oleksy
16. "W TANGO" - Andrzej Kobielski
17. "W.M." - Jolanta Koprowska

 

2011 r. – 26 załóg
KLASYFIKACJA GENERALNA:

1. "REKIN"
2. "FANABERIA" - 15 minut straty
3. "EGERIA" - 1 godz. 50 minut straty
4. "BO WARMIA" - 2 godz. 30 minut straty
5. "HULAJ DUSZA" - 2 godz.45 minut straty
6. "BOCIANIE GNIAZDO" - 2 godz. 50 minut straty
7. "BALANGA" - 2 godz. 55 minut straty
8. "PABLO" - 2 godz. 57 minut straty
9. "ZAKARA" - 3 godz. 50 minut straty

Klasa DZ TRADYCYJNA:
1. "BOCIANIE GNIAZDO" - Grzegorz Filipkowski
2. "ZAKARA" - Kuba Krzepota
3. "KOMODOR" - Maciej Hajduczenia
4. "HEMPE TUJE" - Piotr Chomczyk
5. "ESKAPADA" - Elżbieta Węcławik
6. "W REJS" - Janusz Ryłło

Klasa DZ KLASYCZNA:
1. "REKIN" - Krzysztof Choroszucha
2. "FANABERIA" - Zbigniew Toroński
3. "EGERIA" - Andrzej Woźniak
4. "PABLO" - Jacek Bohdanowicz
5. "MIKOŁAJ" - Maciej Michalik
6. "BARKAS" - Maciej Chlewicki

Klasa Open:
1. "BO WARMIA" - Wojciech Bohdanowicz
2. "HULAJ DUSZA" - Marcin Chiciński
3. "BALANGA" - Bogunas Valeiijus

 

2012 r. – 22 załogi

Klasyfikacja Generalna:
1. "REKIN"
2. "8 CZORTÓW" – 25 minut straty
3. "BO WARMIA" – 25 minut straty
4. "PABLO" – 2 godz. 57 minut straty
5. "EGERIA" – 3 godz. 20 minut straty
6. "ZAKARA"  – 4 godz. 27 minut straty
7. "PIERWSZA SZKLANKA" – 4 godz. 54 minut straty


DZ Tradycyjna:
1. "ZAKARA" – Kuba Krzepota , Marcin Pałyska, Dariusz Polkowski, Andrzej Paszczuk, Sławomir Jędrych, Marek Dudkiewicz, Wojciech Keller, Ireneusz Ślusarczyk
2. "BOCIANIE GNIAZDO" – Grzegorz Filipkowski, Zbigniew Filipkowski, Piotr Filipkowski, Łukasz Bazyło, Marcin Kachel, Mateusz Maciejczyk, Damian Zakrzewski, Dominik Jarczyński, Łukasz Bagiński, Sebastian Kossakowski, Mateusz Czartoryski, Daniel Czartoryski
3. "KOMODOR" – Maciej Hajduczenia, Adam Szyszkowski, Anna Dolata, Roman Dolata, Joanna Salmanowicz, Grzegorz Pepe Pepłowski, Dariusz Dąbrowski, Rafał Jankowski, Maciej Patniunas, Marta Mizura, Marcin Frankowski
4. "STARA" – Maciej Chlewicki, Łukasz Cieślik, Łukasz Konopka, Paulina Pyskło, Zuzanna Filipkowska, Kinga Kołakowska, Paweł Chlewicki, Piotr Słowik
5. "ESKAPADA" – Elżbieta Węcławik, Jacek Mecnarowski, Marcin Świgoń, Tomasz Mędrek, Marcin Staszewski, Tomasz Mądry, Michał Bosa, Paweł Rosner, Andrzej Wranik
6. "HUGO" - Hubert Chlewicki, Michał Niedbalski, Karolina Ciesluk, Jakub Laskowski, Martyna Ryzińska, Adam Chlewicki, Cezary Just, Tomasz Mieczkowski

 

DZ Klasyczna:
1. "REKIN" – Krzysztof Choroszucha, Piotr Maculewicz, Klaudia Budny, Rafał Sirocki, Aneta Plaszewska, Piotr Trakhimczyk, Andrzej Napiórkowski, Robert Sikora, Marcin Staryk
2. "8 CZORTÓW" - Jarosław Misiak, Sławek Romaniuk, Szczepan Kawiecki, Andrzej Przeradzki, Maciej Przeradzki, Łukasz Ostrowicz, Jurek Urban, Maciej Kuźma
3. "BO WARMIA" - Wojciech Bohdanowicz, Ryszard Pszczołkowski, Radosłąw Jankowski, Tomasz Janowicz, Zbigniew Choroszka, Jerzy Karbownik, Daniel Suwiński, Kamil Suwiński
4. "PABLO" – Jacek Bohdanowicz, Marcin Wiśniewski, Mariusz Pekala, Wojciech Pietruszka, Kamil Gostomski, Jreneusz Sabady, Mariusz Langowski, Kacper Kacprzycki, Jędrzej Korzeń
5. "EGERIA" – Jarosław Kowalski, Marek Kwieciński, Adam Kwieciński, Piotr Florek, Tomasz Kwieciński, Adam Szczepanik - Dzikowski, Jakub Zawinowski, Michał Czyżewski, Michał Woźniak, Kamil Seroczyński, Dominik Seroczyński
6. "PIERWSZA SZKLANKA" - Armand Andruszkiewicz, Artur Rzepecki, Wiktor Rzepecki, Piotr Machowski, Przemysław Cymbaluk, Marcin Przybecki, Piotr Romaniuk
7. "CZWARTA SZKLANKA" - Tomasz Gumiński, Hubert Głagowski, Maciej Nowak, Daniel Bartnicki, Rafał Jeliński, Leszek Humaj, Mateusz Kobyliński, Daniel Sendłak, Sławomir Kozioł, Marek Sendłak, Mariusz Gajaszek, Joanna Urbańska
8. "W REJS" - Michał Apollo, Ariel Kamiński, Łukasz Warmowski, Marcin Warmowski, Andrzej Leśniowski, Jacek Siemieniecki, Paweł Badziąg, Łukasz Sądej, Krystian Wenta, Łukasz Nedwid
9. "HULAJ DUSZA" - Janusz Ryłło, Ryszard Stankiewicz, Wiktor Stankiewicz, Aleksander Kislijs, Edwin Aksjonow, Edgar Losiński, Oleg Gorkin, Karina Korotkowa, Paweł Czarny, Iwars Utinas

 

2013 r. – 23 załogi

DZ TRADYCYJNA

1.„ZAKARA” - Jakub Krzepota, Marcn Pałyska, Wojciech Keller, Sławomir Jędrych, Marek Dudkiewicz, Andrzej Paszczuk, Tadeusz Czubowski, Ireeusz Ślusarczyk

2.„KOMODOR” - Marek Hajduczenia, Joanna Salmanowicz, Marta Mizura, Dominika Ogrodnik, Anna Dolata, Roman Dolata, Dariusz Dąbrowski, Andrzej Stolla, Wojciech Leszko, Grzegorz Pepłowski

3.„RESPEKT” - Andrzej Czerlonek, Maciej Bujny, Walter Rajkowski, Marek Boraczyński, Aleksandra Rogowska, Dawid Bąk, Teofil Ledwoń, Jędrzej Kowalczys, Przemysław Kotecki, Wojciech Suryn

4.„EGERIA” - Marek Kwieciński, Michał Czyżewski, Jakub Zawinowski, Wiesław Tragarz, Adrianna Czerwińska, Kamil Seroczyński, Dominik Seroczyński, Paweł Piaskowski, Michał Rakowski

5.BOCIANIE GNIAZDO” - Piotr Filipkowski, Grzegorz Kownacki, Łukasz Bazydło, Paweł Długozima, Mateusz Czartoryski, Daniel Czartoryski, Konrad Długozima, Zbigniew Filipkowski

6.„ZATOCZKA” - Rafał Ciechanowicz, Marcin Olszewski, Piotr Melnik, Maciej Januszek, Eryk Pięcikowski, Dariusz Naszkiewicz, Maciej Ciechanowicz, Marek Chahalski

7.„STARA” - Maciej Chlewicki, Łukasz Cieśluk, Paweł Pykało, Łukasz Konopka, Paulina Pyskło, Kinga Kołakowska, Paweł Listowski, Cezary Just, Paweł Słowik

8.„HUGO” - Hubert Chlewicki, Martyna Ryzińska, Jakub Laskowski, Adam Chlewicki, Paweł Chlewicki, Andrzej Chlewicki, Andrzej Dalach, Norbert Kalinowski, Aleksandra Frank

9. „W REJS” - Paweł Milczarek, Jarosław Olszak, Adam Warych, Rafał Sikorski, Radosław Wroński, Sławomir Kwasiborski, Mateuz Stępiński, Marek Ruciński

 

DZ KLASYCZNA

1.„PIERWSZA SZKLANKA” - Armand Andruszkiewicz, Artur Rzepecki, Piotr Machowski, Przemysław Cymbaluk, Tomasz Florkiewicz, Grzegorz Aszuiełowicz, Piotr Gałaj, Paweł Pokojski

2.„HULAJ DUSZA” - Valerijus Bogunas, Ricardas Zazeckis, Vytautas Bardauskas, Damian Michalowski, Mantas Pekunas, Mindaugas Juskevicius, Andzej Rybin, Aleksandr Medveckij , Margiris Silius

3.„BALANGA” - Marcin Sitek, Ryszard Stankiewicz. Jurek Smulko, Stanisław Paszkiewicz, Witali Ławrynowicz, Paweł Czarny, Wiktoria Kozłowska, Piotr Czarny, Denis Manochin, Eugeniusz Szerszniow

4.„MIKOŁAJ” - Sławomir Kunz, Zbigniew Rychciński, Waldemar Gliściński, Ryszard Szotkowski, Zbigniew Lemański, Andrzej Składanek, Kazimierz Awramik, Mariusz Anaszewicz, Dariusz Runo

5.„BRUNON” - Adam Silber, Tom Żamuta, Petr Orscig, Jan Spacek, Jakub Riedel, Robin Silber, Radek Navrat, Lukas Pecinka

6.„CIRRUS” - Robert Woldański, Sebastian Choromański, Sławomir Mieciek, Tomasz Urbański, Zuzanna Urbańska, Emilia Michalska, Radosław Bondarczuk, Andrzej Radkiewicz, Michał Dmowski

7.„ZERO ŁOSIA” - Elżbieta Węcławik, Wiktor Radoń, Bartosz Grad, Paweł Rosner, Marcn Świgoń, Jacek Mecnarowski, Tomasz Mędrek, Michał Basa, Marta Ciszczoń, Tomasz Walas

8.„CZWARTA SZKLANKA” - Michał Apollo, Jordan Boss, Ariel Kamiński, Mikołaj Morawski, Marcin Narmowski, Łukasz Narmowski, Paweł Badląg, Andrzej Leśniowski, Krystian Wenta, Jacek Siemieniecki

9. „W TANGO” - Robert Zarzecki, Barbara Zarzecka, Agnieszka Nowikow, Arkadiusz Nowikow, Piotr Woźniak, Jakub Nowikow, Łukasz Rogalski, Piotr Bartkowski, Paweł Wilga

 

Klasa OPEN

1.„REKIN” - Krzysztof Choroszucha, Marcin Staryk, Andrzej Napiórkowski, Maciej Kuźma, Rafał Sirocki, Arkadiusz Basiak, Radosław Zientak, Michał Kujawski

2.„BO WARMIA” - Wojciech Bohdanowicz, Radosław Jankowski, Zbigniew Choroszucha, Ryszard Pszczółkowski, Tomasz Janowicz, Kamil Suwiński, Daniel Suwiński, Tomasz Żółtowski, Józef Piejdak

3.„PABLO” - Jacek Bohdanowicz, Adam Szyszkowski, Przemysław Piotrowski, Wojciech Pietruszka, Karol Laskowski, Michał Ciecierski, Marcin Wiśniewski, Arkadiusz Sendlewski, Kamil Jakusz

4.„ALBATROS” - Ewa Owczarek, Henryk Zaborowski, Wojciech Kwieciński, Gniewko Mitoraj, Mateusz Kibler, Adam Sikorski, Michał Wilczek

5. „ZAKARA 2” - Dariusz Nowicki, Karolina Burczyn, Artur Kowalewski, Andrzej Wysocki, Kamil Wodzyński, Marcin Wójcik, Michał Zychowicz, Maciej Wroński, Cezary Janowski, Krzysztof Serafin, Piotr Lepczak

 

2014 r. – 21 załóg Banderka z regat do pobrania pdf

1.„Bo Warmia”

2.„Rekin” – 30 minut straty

3.„Pablo” – 2 godz. 5 minut straty

4.„Pierwsza Szklanka” – 2 godz. 35 minut straty

5.„Egeria” – 2 godz. 45 minut straty

6.„Balanga” – 2 godz. 47 minut straty

7.„Zakara” – 2 godz. 50 minut straty

8.„Komodor” – 3 godz. 10 minut straty

9.„Hulaj Dusza” – 3 godz. 15 minut straty

10.„Mikołaj” – 4 godz. straty

11.„Bocianie Gniazdo” – 4 godz. 40 minuty straty

12.„W Tango” – 5 godz. straty

13.„Chodź będzie fajnie” – 5 godz. 35 minut straty

14.„Hugo” – 6 godz. 15 minut straty

15.„Stara” – 7 godz. 15 minut straty

Pozostałe jachty miały powyżej 8 godzin straty do zwycięzcy.

 

 

DZ TRADYCYJNA

1.„ZAKARA” - Jakub Krzepota, Marcin Pałyska, Wojciech Keller, Sławomir Jędrych, Marek Dudkiewicz, Dariusz Polkowski, Tadeusz Czubowski, Ireneusz Ślusarczyk.

2.„KOMODOR” - Adam Szyszkowski, Joanna Salmanowicz, Dominika Ogrodnik, Anna Dolata, Roman Dolata, Dariusz Dąbrowski, Andrzej Stolla, Grzegorz Pepłowski, Maciej Petniunas, Rafał Tomasiak, Joanna Curzycka.

3.„BOCIANIE GNIAZDO” - Zbigniew Filipkowski, Grzegorz Kownacki, Łukasz Bazydło, Paweł Długozima, Tomasz Bagiński, Sebastian Kossakowski, Grzegorz Filipkowski, Ryszard Strzyżewski.

4.„HUGO” - Hubert Chlewicki, Martyna Ryzińska, Jakub Laskowski, Adam Chlewicki, Paweł Chlewicki, Blanka Chlewicka, Karolina Cieśluk, Krzysztof Barczewski, Mateusz Czechowski.

5.STARA” - Maciej Chlewicki, Łukasz Cieśluk, Paweł Pykało, Kinga Kołakowska, Cezary Just, Paweł Słowik, Paweł Listowski, Natalia Banaś, Tomasz Mieczkowski

6.„9” - Paweł Plichta, Paweł Iwańczuk, Marta Bolinska, Mateusz Ryniec, Ewa Weiss, Agata Kowalska, Mikołaj Gulczyński, Mikołaj Rybczak, Weronika Fornelik

7.„BAR MŁODZIEŻY” - Elżbieta Węcławik, Wiktor Radoń, Michał Basa, Michał Płaska, Marcin Świgoń, Tomasz Mędrek, Mateusz Wdowiak, Patryk Fujarczuk

8.„MELNIK” - Ciechanowicz Rafał, Ciechanowicz Maciej, O|szewski Marcin, Eryk Pięcikowski, Dariusz Naszkiewicz, Melnik Piotr, Artur Buckiewicz

9. „W REJS” - Paweł Milczarek, Jarosław Olszak, Adam Warych, Rafał Sikorski, Paweł Kaflik, Waldemar Sander, Marek Polus, Stefan Warych

 

DZ KLASYCZNA

1.„PIERWSZA SZKLANKA” - Armand Andruszkiewicz, Artur Rzepecki, Piotr Machowski, Hanna Andruszkiewicz, Marta Andruszkiewicz, Grzegorz Aszkiełowicz, Janusz Kamieński, Paweł Pokojski

2.„EGERIA” - Marek Kwieciński, Adam Kwieciński, Jakub Zawinowski, Wiesław Tragarz, Adrianna Czerwińska, Michał Woźniak, Krzysztof Dąbrowski, Tomasz Kwieciński.

3.„BALANGA” - Marcin Sitek, Ryszard Stankiewicz, Paweł Czarny, Wiktoria Kozłowska, Piotr Czarny, Wiktor Stankiewicz, Jan Wasiak, Rafał Narkiewicz-Jodko

4.„HULAJ DUSZA” - Valerijus Bogunas, Ricardas Zazeckis, Vytautas Bardauskas, Mindaugas Juskevicius, Vecislavas Saniukas, Justas Kupetauskas, Tomas Oleinikas, Kęstutis Berezinas, Jonas Gecas, Konrada Kozlovas, Margiris Silius

5.„MIKOŁAJ” - Zbigniew Rychciński, Waldemar Guździński, Ryszard Szotkowski, Zbigniew Lemański, Andrzej Składanek, Marek Korol, Robert Skulimowski, Dariusz Runo, Adam Hajduczenia

6.„W TANGO” - Michał Apollo, Ariel Kamiński, Kamil Chrzanowski, Marcin Warmowski, Łukasz Warmowski, Andrzej Leśniowski – Curuś, Jacek Siemieniechce, Paweł Badziąg, Łukasz Sądej, Mikołaj Morawski

7.„CHODŹ, BĘDZIE FAJNIE” - Marta Oleksy, Maria Oleksy, Marcin Gontarz, Mart Nikodem, Zuzanna Rudziejewska, Wojciech Gontarz, Michał Oszmian, Cezary Raczkowski, Marek Oleksy

8.„CZWARTA SZKLANKA” - Robert Zarzecki, Bartosz Tylkowski, Leszek Nurzyński, Magdalena Zalewska, Radosław Zalewski, Piotr Woźniak, Piotr Bartkowski, Maciej Łuczak, Waldemar Celiński

9. „ZERO ŁOSIA” - Feliks Basłyk, Sara Goryńska, Adam Urban, Zdzisław Starzec, Marek Mielniczuk, Halina Krakowiak, Elżbieta Wymoczył, Marian Wymoczył, Grzegorz Mamrał

Klasa OPEN

1.„BO WARMIA” - Wojciech Bohdanowicz, Radosław Jankowski, Zbigniew Choroszucha, Ryszard Pszczółkowski, Tomasz Janowicz, Kamil Suwiński, Daniel Suwiński, Tomasz Żółtowski, Jerzy Karbownik, Beata Bogusz.

2.„REKIN” - Krzysztof Choroszucha, Marcin Staryk, Aneta Plaszewska-Sirocka, Maciej Kuźma, Jarosław Bielewicz, Andrzej Dadasiewicz, Radosław Szymański, Michał Kujawski, Dariusz Pęziński, Łukasz Zieleniewicz, Marcin Bujko.

3.„PABLO” Jacek Bohdanowicz, Artur Marcinkowski, Przemysław Piotrowski, Wojciech Pietruszka, Karol Laskowski, Michał Ciecierski, Marcin Wiśniewski, Oktawian Oźminkowski, Kamil Jakusz, Krzysztof Suwiński.

 

2015 r. – 21 załóg

 

Klasyfikacja Generalna

1.„Rekin”

2.„Bo Warmia” – 20 minut straty

3.„Pablo” – 1 godz. 50 minut straty

4.„Pierwsza Szklanka” – 2 godz. 30 minut straty

5.„Egeria” – 3 godz. 5 minut straty

6.„Hulaj Dusza” – 3 godz. 10 minut straty

 

DZ TRADYCYJNA

1. „ZAKARA” - Jakub Krzepota, Marcin Pałyska, Ireneusz Ślusarczyk, Tadeusz Czubowski, Sławomir Jędrych, Marek Dudkiewicz, Wojciech Keller, Andrzej Paszczuk.

2. „KOMODOR” – Marek Hajduczenia, Roman Dolata, Anna Dolata, Joanna Salamonowicz, Dominika Ogrodnik, Grzegorz Pepłowski, Mariusz Michalski, Dariusz Dąbrowski.

3. „SZEKLA” – Paweł Plichta, Dawid Szymański, Grzegorz Brodowski, Mikołaj Rybczak, Katarzyna Chwastyk, Aleksandra Kleban, Marta Bulińska, Ewa Weiss, Agata Kowalska, Weronika Fornalik, Dominika Tokarska.

4. „HARPAGANY” – Sebastian Kossakowski, Maciej Jarczyński, Dominik Jarczyński, Damian Zakrzewski, Kamil Tymiński, Maksymilian Cezary Wilk, Mateusz Maciejczyk, Tomasz Bagiński, Kamil Olender, Hubert Struczewski.

5. „HUGO” – Blanka Chlewicka, Hubert Chlewicki, Paweł Chlewicki, Jarek Chlewicki, Adam Chlewicki, Dominik Sawicki, Martyna Ryzińska, Paulina Pyskło, Karolina Cieśluk, Krzysztof Barczewski.

6. „STARA” – Maciej Chlewicki, Norbert Kalinowski, Łukasz Konopka, Piotr Słowik, Tomasz Mieczkowski, Michał Szwarc, Patrycja Wiśniewska, Aleksandra Kaczmarczyk, Anna Chojnowska, Karolina Gawryś, Wiktoria Charubin, Izabela Chlewicka.

7. „W REJS” – Paweł Milczarek, Rafał Sikorski, Adam Warych, Waldemar Sander, Jerzy Sochal, Michał Bukowski, Maciej Chorzelski, Jarosław Pyszkiewicz, Hubert Skotkowski, Michał Daszewski.

 

DZ KLASYCZNA

1. „PIERWSZA SZKLANKA” – Armand Andruszkiewicz, Artur Rzepecki, Wiktor Rzepecki, Grzegorz Aszkiełowicz, Janusz Kamieński, Zbigniew Zięba, Marcin Zieliński, Hanna Szlendak.

2. „EGERIA” – Marek Kwieciński, Wiesław Tragarz, Adam Kwieciński, Piotr Zawinowski, Jakub Zawinowski, Adrianna Czerwińska, Dominik Kleszczyński, Artur Braun

3. „MIKOŁAJ” – Krzysztof Suwiński, Paweł Wachowski, Kamil Obuchowicz, Jakub Merchel, Kamil Serowiński, Karol Kucki, Patrycja Dorozińska, Aleksandra Iwańska, Łukasz Zajadlak, Kamil Suwiński, Daniel Suwiński, Dorota Linkiewicz.

4. „ZERO ŁOSIA” – Jacek Szuposz, Maciej Petniunas, Paweł Setecki, Piotr Mikosza, Andrzej Pogorzelski, Ryszard Kukliński, Łukasz Foryś, Michał Kotapka, Jacek Pszczółkowski, Daniel Bruski, Włodzimierz Sugier.

5. „BALANGA” – Marcin Sitek, Ryszard Stankiewicz, Wiktor Stankiewicz, Rafał Narkiewicz – Jodko, Przemysław Sitek, Aleksander Podzemelnych, Paweł Rybak, Bartek Goliszek.

6. „HULAJ DUSZA” – Elżbieta Węcławik, Tom Mędrek, Jacek Mecnarowski, Marcin Świgoń, Patryk Fujarczyk, Amadeusz Derylak, Michał Płaska, Agnieszka Lachowicz, Adam Drabyk.

7. „W TANGO” – Jordan Buss, Ariel Kamiński, Paweł Badląg, Marcin Warmowski, Łukasz Warmowski, Mikołaj Morawski, Andrzej Curuś – Leśniowski, Jacek Siemieniechce, Łukasz Somdej, Łukasz Mewiński, Piotr Śliwka – Kompot, Piotr Szmigiel.

8. „AGFA” – Łukasz Stocki, Joanna Stocka, Ewa Czarkowska, Anna Czarkowska, Magdalena Nazarczuk, Piotr Pstrzoch, Katarzyna Krosnowska, Marta Karoń, Przemek Burel, Piotr Jastrzębowski, Michał Ufnal.

9. „CZWARTA SZKLANKA” – Robert Zarzecki, Piotr Woźniak, Barbara Zarzecka, Waldemar Celiński – Janowicz, Artur Pawlak, Kazimierz Gąska, Natalia Noremberg, Jarosław Chmielewski, Gabriel Zarzecki, Daria Rogalska.

 

Klasa OPEN

1. „REKIN” – Krzysztof Choroszucha, Łukasz Zieleniewicz, Radosław Szymański, Rafał Sirocki, Jędrzej Korzeń, Marcin Staryk, Marcin Bujko, Arkadiusz Basiak, Andrzej Napiórkowski, Maciej Kuźma.

2. „BO WARMIA” – Wojciech Bohdanowicz, Ryszard Pszczółkowski, Tomasz Janowicz, Beata Bogusz, Radosław Jankowski, Paweł Kożuch, Zbigniew Choroszucha, Jerzy Karbownik, Adam Zdanowicz.

3. ”PABLO” – Jacek Bohdanowicz, Regina Bruzda, Marcin Wiśniewski, Kamil Jakusz De Gostomski, Tomek Żółtowski, Adam Szyszkowski, Wojtek Pietruszka, Maciej Zajkowski.

 

2016 r. – 21 załóg  

DZ TRADYCYJNA
1. „ZAKARA” – Jakub Krzepota, Marcin Pałyska, Sławomir Jędrych, Marek Dudkiewicz, Wojciech Keller, Andrzej Paszczuk, Artur Kanior,Piotr Suski.
2. „EGERIA” – Marek Kwieciński, Krzysztof Dąbrowski, Wiesław Tragarz, Adam Kwieciński, Jakub Zawinowski, Adrianna Czerwińska, Dominik Czajka, Andre Daniel.
3. „KOMODOR” – Marek Hajduczenia, Roman Dolata, Anna Dolata, Dominik Rejchberg, Dariusz Dąbrowski, Lech Lewandowski, Dariusz Mochol, Marta Chodkowska, Rafał Świątkowski.
4. „BAR MŁODZIEŻY” – Elżbieta Węcławik, Tomasz Mędrek, Marcin Swigoń, Amadeusz Derycak, Patryk Fujarczuk, Dominik Chorąży, Szymon Żur, Michał Płaska.
5. „HUGO” – Hubert Chlewicki, Blanka Chlewicka, Paweł Chlewicki, Jarek Chlewicki, Dominik Sawicki, Martyna Niebawem-Chlewicka, Kamil Sawicki, Karolina Cieśluk.
6. „STARA” – Maciej Chlewicki, Norbert Kalinowski, Łukasz Konopka, Piotr Słowik, Tomasz Mieczkowski, Michał Szwarc, Patrycja Wiśniewska, Aleksandra Kaczmarczyk, Anna Chojnowska, Karolina Gawryś, Wiktoria Charubin, Izabela Chlewicka.
7. „W REJS” – Paweł Milczarek, Adam Warych, Maciej Chorzelski, Michał Daszewski, Wojciech Racięcki, Jarosław Olszak, Łukasz Łukaszewicz, Jan Paweł Żółkniewski.

DZ KLASYCZNA
1. ”PABLO” – Jacek Bohdanowicz, Justyna Grabowska, Paweł Wachowski, Kamil Obuchowicz, Wiktoria Żebrowska, Aleksander Paluszczyk, Marcin Wiśniewski, Norbert Kardans, Przemysław Łyndo, Kamil Jakusz de Gostomski, Tomasz Kołsut.
2. „PIERWSZA SZKLANKA” – Armand Andruszkiewicz, Janusz Kamieński, Zbigniew Zięba, Tomasz Jakubowski, Marcin Zieliński, Daniel Lipiński, Jan Polski, Paweł Borysiuk.
3. „BALANGA” – Marcin Sitek, Ryszard Stankiewicz, Wiktor Stankiewicz, Rafał Narkiewicz – Jodko, Paweł Czarny, Wiktoria Kozłowska, Piotr Czarny,Andrzej Smirnoff, Andrzej Ławrenow, Paweł Góraś, Marcin Salata.
4. „EMANUEL” – Robert Polak, Jagoda Polak, Tomasz Bywalec, Mateusz Bywalec, Andrzej Baranowski, Agnieszka Baranowska, Grzegorz Serafin, Krzysztof Serafin, Daniel Kania , Natalia Kania, Krzysztof Dubec, Karolina Dubec.
5. „ZERO ŁOSIA” – Paweł Plichta, Dawid Szymański, Karolina Kaźimierczak, Maja Mierzwińska, Alicja Drelichowska, Julia Olszyńska,, Maria Moskwa, Wiktoria Drelichowska, Mikołaj Chang, Jakub Nowak, Katarzyna Chwastyk, Magdalena Michalska.
6. „HULAJ DUSZA” – Krzysztof Siemieński, Jacek Migosiński, Maciej Czapski, Adam Grzesiak, Paweł Smoleński, Witold Gerke, Piotr Gawron, Oliwier Tworskowski.
7. „MIKOŁAJ” – Bartosz Czarkowski, Daniel Bruski, Ryszard Kukliński, Jacek Szewczak, Paweł Setecki, Józef Rogowski, Maciej Petniunas, Wojciech Petniunas, Włodek Sugierz, Dawid Sugierz.
8. „W TANGO” – Michał Apollo, Ariel Kamiński, Łukasz Warmowski, Marcin Warmowski, Mikołaj Morawski, Paweł Badziąg, Jacek Siemieniechce, Kamil Chrzanowski, Andrzej Cwak-Szmatowski, Łukasz Sondej, Piotr Węgierka, Bartek Śmiglu.
9. „CZWARTA SZKLANKA” – Robert Zarzecki, Waldemar Celiński, Monika Dubiel, Piotr Bartkowski, Alicja Głuszko, Karol Piwnicki, Michał Supowicz, Leszek Nurzyński, Andrzej Nurzyński.
10. „HARPAGANY” – Sebastian Kosakowski, Maciej Jarczyński, Dominik Jarczyński, Damian Zakrzewski, Tomasz Bagiński, Marcin Gontarz, Michał Chrostowski, Natalia Ciuszko, Klaudia Gałązka.
11. „BRUNON” – Adam Richter, Paweł Lejman, Grzegorz Król, Krzysztof Nowacki, Mariusz Tomczyk, Mira Betlej-Szot, Jarosław Szot, Vyęchislawa Shebyreva, Andrzej Piękoś, Arkadiusz Dobkowski.

Klasa OPEN
1. „REKIN” – Krzysztof Choroszucha, Radosław Szymański, Marcin Kajda, Rafał Sirocki, Andrzej Korzeń, Arkadiusz Basiak, Andrzej Napiórkowski, Wiktor Tabęcki, Agnieszka Skrzetuska, Jakub Jasiński.
2. „BO WARMIA” – Tomasz Janowicz, Wojciech Bohdanowicz, Zbigniew Choroszczucha, Ryszard Pszczółkowski, Jerzy Karbownik, Tomasz Rółtowski, Janusz Żwirko, Kazimierz Kędzierski, Piotr Matwiejczuk, Karolina Malewska.
3. ”EKSPEDYT” – Krzysztof Suwiński, Adrian Kotwicki, Arek Lubiejewski, Karolina Grabowska, Milena Jackowska, Magdalena Miecznikowska, Cyprian Durka, Patryk Gawęda, Miłosz Mówiński, Daniel Suwiński, Kamil Suwiński, Sebastian Sawicki.

 

 

2017 r. – 20 załóg 

DZ TRADYCYJNA
1. „KOMODOR” – Marek Hajduczenia, Roman Dolata, Anna Dolata, Mariusz Michalski, Dominika Ogrodnik, Marta Chodkowska, Dariusz Dąbrowski, Grzegorz Pepłowski, Lech Lewandowski, Sylwia Pniewska, Andrzej Oleszczak
2. „ZAKARA” – Kuba Krzepota, Marcin Pałyska, Sławek Jędrych, Marek Dudkiewicz, Artur Konior, Irek Ślusarczyk, Andrzej Paszczuk, Tadeusz Czubowski
3. „HUGO” – Blanka Chlewicka, Karolina Cieśluk, Krzysztof Barczewski, Piotr Słowik, Natalia Banaś, Kamil Sawicki, Katarzyna Banaś, Dominik Sawicki
4. „STARA” – Maciej Chlewicki, Hubert Chlewicki, Martyna Chlewicka, Michał Kotowski, Konrad Rurkowski, Natalia Rutkowska, Julia Ciszewska, Mateusz Banaś, Karolina Dąbrowska
5. „BAR MŁODZIEŻY” – Elżbieta Węcławik, Tom Mędrek, Amadeusz Derylork, Anna Czerwonka, Jarek Bartoszewicz, Paweł Krawczyk, Karolina Sochacka, Marcin Nurczyk, Zviad Mgalobliszwili
6. „NOCNA FURIA” – Jarek Chlewicki, Norbert Kalinowski, Jakub Jórzak, Robert Ignatiuk, Paweł Chlewicki, Bartosz Chlewicki, Adam Chlewicki, Michał Chlewicki
7. „W REJS” – Krzysztof Paradzewski, Jacek Siemieniechce, Ariel Karpiński, Paweł Badląg, Marcin Waranarowski, Mikołaj Zziemizajad, Piotr Śmigło, Łukasz Mewa, Piotr Śliwka – Kompot, Przemysław Bracki

DZ KLASYCZNA
1. ”EGERIA” – Marek Kwieciński, Krzysztof Dąbrowski, Jakub Zawinowski, Piotr Zawinowski, Adrianna Czerwińska, Andre Daniel, Piotr Komsta, Łukasz Krajewski
2. „PIERWSZA SZKLANKA” – Armand Andruszkiewicz, Artur Rzepecki, Wiktor Rzepecki, Zbigniew Zięba, Kacper Zięba, Paweł Borysiuk, Marcin Zieliński, Janusz Kamieński
3. „BALANGA” – Marcin Sitek, Ryszard Stankiewicz, Wiktor Stankiewicz, Jurek Smulko, Wiktoria Kozłowska, Aleksander Podzemelnych, Maksymilian Bejnarowicz, Maksym Dobryniu, Wojciech Bohdanowicz, Jan Bujanowski, Jakub Bujanowski
4. „HULAJ DUSZA” – Krzysztof Siemieński, Paweł Smoleński, Leszek Gerke, Adam Grzesiak, Adam Jan Grzesiak, Oliver Tworkowski, Piotr Gawron, Jarosław Bąk, Elżbieta Biedrzycka, Andrzej Stawiński, Jacek Migasiński, Marek Borniński
5. „ZERO ŁOSIA” – Bartosz Czarkowski, Marek Smulski, Ryszard Kukliński, Łukasz Papszun, Sławomir Plitnik, Jacek Szewczak, Bartek Rykowski, Anna Czarkowska
6. „W TANGO” – Paweł Milczarek, Wojciech Racięcki, Jarosław Olszak, Waldemar Sander, Maciej Chorzelski, Michał Daszewski, Jarosław Pyszkiewicz, Rafał Sikorski, Jan Paweł Żółkiewski, Michał Ameda, Paweł Pyszkiewicz
7. „BRUNO” – Krzysztof Suwiński, Katarzyna Jasińska, Nikola Szałkowska, Justyna Nadratowska, Sylwia Końpa, Joanna Brudzińska, Kamila Orent, Zuzanna Dolata, Marcin Lewandowski, Bartłomiej Wierzbowicz, Kamil Obuchowicz, Paweł Wachowski
8. „ EMANUEL” – Robert Polak, Jagoda Polak, Andrzej Baranowski, Agnieszka Baranowska, Tomasz Bywalec, Mateusz Bywalec, Józef Burda, Mateusz Burda, Grzegorz Serafin, Krzysztof Serafin, Krzysztof Dubec, Karolina Dubec
9. „CZWARTA SZKLANKA” – Robert Zarzecki, Agnieszka Siekan, Joanna Gołębiowska, Daria Rogalska, Waldek Celiński Janowicz, Leszek Nurzyński, Andrzej Nurzyński, Słoń Piotr Bartkowski, Alicja Głuszko, Monika Dubiel, Karol Piwnicki

Klasa OPEN
1. „EKSPEDYT” – Radosław Jankowski, Zbigniew Choroszucha, Beata Bogusz, Robert Bucheńczuk, Piotr Matwiejczuk, Łukasz Czarnecki – Pacyński
2. „REKIN” – Krzysztof Choroszucha, Radosław Szymański, Łukasz Zieleniewicz, Arkadiusz Basiak, Rafał Sirocki, Andrzej Napiórkowski, Tomasz Kołsut, Jędrzej Korzeń, Aleksander Poluszczyk
3. ”PABLO” – Kamil Suwiński, Daniel Suwiński, Norbert Kardahs, Daniel Bocheńczak, Andrzej Chodkowski, Sebastian Sawicki, Miłosz Mówiński, Arkadiusz Lubiejewski, Cyprian Durka, Edyta Nowakowska, Zuzanna Pado
4. „DYZIO MARZYCIEL”- Sebastian Kossakowski, Daniel Sitkiewicz, Weronika Szałowska, Patryk Jakubowski, Marta Rejmus, Anita Stefaniak, Damian Zawisza, Daria Krasiewicz, Sylwia Sokołowska

 

2018 r. – 21 załóg 

DZ TRADYCYJNA

1. „KOMODOR” – Marek Hajduczenia, Roman Dolata, Anna Dolata, Mariusz Michalski, Dominika Ogrodnik, Marta Chodkowska, Dariusz Dąbrowski, Grzegorz Pepłowski, Lech Lewandowski, Ryszard Suchta
2. „ZAKARA” – Kuba Krzepota, Sławek Jędrych, Marek Dudkiewicz, Artur Konior, Irek Ślusarczyk, Wojciech Keller, Dariusz Pietrulewicz
3. „HUGO” – Maciej Chlewicki, Hubert Chlewicki, Martyna Chlewicka, Blanka Sawicka, Adam Chlewicki, Piotr Słowik, Paulina Pykało, Paweł Pykało, Dominik Sawicki
4. „NOCNA FURIA” – Jarek Chlewicki, Norbert Kalinowski, Przemysław Chlewicki, Lena Kalinowska, Paweł Chlewicki, Bartosz Chlewicki, Piotr Chlewicki, Michał Chlewicki
5. „BAR MŁODZIEŻY” – Elżbieta Węcławik, Tomasz Mędrek, Marcin Świgoń, Jarek Bartoszewicz, Paweł Krawczyk, Marcin Nurczyk, Kacper Budziłowski, Bartosz Wróblewski
6. „W REJS” – Bogdan Jałoszyński, Urszula Lizińska, Janina Skierkowska, Ewa Rogalska, Bolesław Kujtkowski, Aleksandra Król, Leszek Król, Wojciech Liczmański, Robert Markowski, Krystian Dębicki, Wojciech Wróblewski, Halina Liczmańska

DZ KLASYCZNA
1. „PIERWSZA SZKLANKA” – Armand Andruszkiewicz, Zbigniew Zięba, Paweł Borysiuk, Marcin Zieliński, Janusz Kamieński, Bartłomiej Czubaszek, Tomasz Jakubowski, Daniel Lipiński, 
2. ”EGERIA” – Marek Kwieciński, Krzysztof Dąbrowski, Jakub Zawinowski, Marcin Zawinowski, Andre Daniel, Piotr Komsta, Łukasz Krajewski, Katarzyna Filimonow, Valentin Daniel
3. „ACATUS” – Tomasz Kołsut, Paweł Wachowski, Daniel Bocheńczak, Arkadiusz Lubiejewski, Cyprian Durka, Miłosz Mówiński, Joanna Brodzińska, Sylwia Końpa, Krystyna Nadratowska, Agata Stefańczyk, Martyna Suchowierska
4. „BALANGA” – Tomasz Zółtowski, Ryszard Stankiewicz, Wiktor Stankiewicz, Andrzej Smirnoff, Wiktoria Kozłowska, Valdis Straume, Wiktor Śmieja, Marek Olesz, Katarzyna Minoł
5. „HULAJ DUSZA” – Krzysztof Siemieński, Wojciech Długozima, Tomasz Dorbach, Adam Grzesiak, Jarosław Bąk, Leszek Izdebski, Leszek Gerke, Marek Borniński, 
6. „ ZERO ŁOSIA” – Bartosz Czarkowski, Marek Smulski, Ryszard Kukliński, Rafał Zawalniak, Maciej Petniunas, Jacek Szewczak, Bartek Rykowski, Sławomir Plitnik
7. „ FATRY Z BAJTLAMI” – Robert Polak, Jagoda Polak, Andrzej Baranowski, Agnieszka Baranowska, Tomasz Bywalec, Mateusz Bywalec, Józef Burda, Mateusz Burda, Grzegorz Serafin, Krzysztof Serafin, Krzysztof Dubec, Karolina Dubec, Agnieszka Bywalec
8. „BARLINEK” – Stanisław Skowron, Jacek Narbutt, Mariusz Mikołajczyk, Artur Wilk, Jacek Kmieć, Marcin Adamowicz, Mateusz Koszutowski, Arkadiusz Chochołowski
9. „RYBACZÓWKA” – Wojciech Racięcki, Jarosław Olszak, Waldemar Sander, Maciej Chorzelski, Jarosław Pyszkiewicz, Rafał Sikorski, Jan Paweł Żółkiewski, Paweł Pyszkiewicz, Adam Warych, 
10. „W TANGO” – Krzysztof Paradzewski, Ariel Kajzerka, Piotr Glustow, Łukasz Warma, Przemek Buły, Jacek Siemieniechce, Łukasz Słoneczny, Łukasz Mewowaty, Paweł Badląg, Marek Jaszczurka
11. „CZWARTA SZKLANKA” – Robert Zarzecki, Barbara Zarzecka, Waldemar Krasuski, Michał Kowalski, Andrzej Nurzyński, Piotr Bartkowski, Karol Piwnicki, Daria Rogalski

Klasa OPEN
1. „REKIN” – Krzysztof Choroszucha, Łukasz Zieleniewicz, Arkadiusz Basiak, Andrzej Napiórkowski, Aleksander Poluszczyk, Damian Sawicki, Katarzyna Jasińska, Zuzanna Dolata, Marcin Staryk, Radosław Szymański, Marcin Bujko
2. „EKSPEDYT” – Zbigniew Choroszucha, Beata Bogusz, Łukasz Czarnecki-Pacyński, Tomasz Otulak, Andrzej Korzeń, Tomasz Widawski, Michał Włodzyński, Piotr Suchecki
3. ”PABLO” – Kamil Suwiński, Daniel Suwiński, Norbert Kardahs, Huber Kardahs, Robert Bocheńczak, Andrzej Chodkowski, Edyta Nowakowska, Konrad Chodkowski, Krzysztof Chodkowski, Tomasz Morawski, Magdalena Chodkowska, Mariusz Brzozowski
4. „JOANNA”- Arkadiusz Mularewicz, Magdalena Romała, Paulina Górczyńska, Dawid Mączyński, Radosław Lesner, Marcin Krupienik, Rafał Dylewicz, Izabela Makarewicz, Piotr Lipnicki

DZ TRADYCYJNA
1. „KOMODOR” – Marek Hajduczenia, Roman Dolata, Anna Dolata, Mariusz Michalski, Dominika Ogrodnik, Marta Chodkowska, Dariusz Dąbrowski, Grzegorz Pepłowski, Lech Lewandowski, Sylwia Pniewska, Andrzej Oleszczak
2. „ZAKARA” – Kuba Krzepota, Marcin Pałyska, Sławek Jędrych, Marek Dudkiewicz, Artur Konior, Irek Ślusarczyk, Andrzej Paszczuk, Tadeusz Czubowski
3. „HUGO” – Blanka Chlewicka, Karolina Cieśluk, Krzysztof Barczewski, Piotr Słowik, Natalia Banaś, Kamil Sawicki, Katarzyna Banaś, Dominik Sawicki
4. „STARA” – Maciej Chlewicki, Hubert Chlewicki, Martyna Chlewicka, Michał Kotowski, Konrad Rurkowski, Natalia Rutkowska, Julia Ciszewska, Mateusz Banaś, Karolina Dąbrowska
5. „BAR MŁODZIEŻY” – Elżbieta Węcławik, Tom Mędrek, Amadeusz Derylork, Anna Czerwonka, Jarek Bartoszewicz, Paweł Krawczyk, Karolina Sochacka, Marcin Nurczyk, Zviad Mgalobliszwili
6. „NOCNA FURIA” – Jarek Chlewicki, Norbert Kalinowski, Jakub Jórzak, Robert Ignatiuk, Paweł Chlewicki, Bartosz Chlewicki, Adam Chlewicki, Michał Chlewicki
7. „W REJS” – Krzysztof Paradzewski, Jacek Siemieniechce, Ariel Karpiński, Paweł Badląg, Marcin Waranarowski, Mikołaj Zziemizajad, Piotr Śmigło, Łukasz Mewa, Piotr Śliwka – Kompot, Przemysław Bracki

DZ KLASYCZNA
1. ”EGERIA” – Marek Kwieciński, Krzysztof Dąbrowski, Jakub Zawinowski, Piotr Zawinowski, Adrianna Czerwińska, Andre Daniel, Piotr Komsta, Łukasz Krajewski
2. „PIERWSZA SZKLANKA” – Armand Andruszkiewicz, Artur Rzepecki, Wiktor Rzepecki, Zbigniew Zięba, Kacper Zięba, Paweł Borysiuk, Marcin Zieliński, Janusz Kamieński
3. „BALANGA” – Marcin Sitek, Ryszard Stankiewicz, Wiktor Stankiewicz, Jurek Smulko, Wiktoria Kozłowska, Aleksander Podzemelnych, Maksymilian Bejnarowicz, Maksym Dobryniu, Wojciech Bohdanowicz, Jan Bujanowski, Jakub Bujanowski
4. „HULAJ DUSZA” – Krzysztof Siemieński, Paweł Smoleński, Leszek Gerke, Adam Grzesiak, Adam Jan Grzesiak, Oliver Tworkowski, Piotr Gawron, Jarosław Bąk, Elżbieta Biedrzycka, Andrzej Stawiński, Jacek Migasiński, Marek Borniński
5. „ZERO ŁOSIA” – Bartosz Czarkowski, Marek Smulski, Ryszard Kukliński, Łukasz Papszun, Sławomir Plitnik, Jacek Szewczak, Bartek Rykowski, Anna Czarkowska
6. „W TANGO” – Paweł Milczarek, Wojciech Racięcki, Jarosław Olszak, Waldemar Sander, Maciej Chorzelski, Michał Daszewski, Jarosław Pyszkiewicz, Rafał Sikorski, Jan Paweł Żółkiewski, Michał Ameda, Paweł Pyszkiewicz
7. „BRUNO” – Krzysztof Suwiński, Katarzyna Jasińska, Nikola Szałkowska, Justyna Nadratowska, Sylwia Końpa, Joanna Brudzińska, Kamila Orent, Zuzanna Dolata, Marcin Lewandowski, Bartłomiej Wierzbowicz, Kamil Obuchowicz, Paweł Wachowski
8. „ EMANUEL” – Robert Polak, Jagoda Polak, Andrzej Baranowski, Agnieszka Baranowska, Tomasz Bywalec, Mateusz Bywalec, Józef Burda, Mateusz Burda, Grzegorz Serafin, Krzysztof Serafin, Krzysztof Dubec, Karolina Dubec
9. „CZWARTA SZKLANKA” – Robert Zarzecki, Agnieszka Siekan, Joanna Gołębiowska, Daria Rogalska, Waldek Celiński Janowicz, Leszek Nurzyński, Andrzej Nurzyński, Słoń Piotr Bartkowski, Alicja Głuszko, Monika Dubiel, Karol Piwnicki

Klasa OPEN
1. „EKSPEDYT” – Radosław Jankowski, Zbigniew Choroszucha, Beata Bogusz, Robert Bucheńczuk, Piotr Matwiejczuk, Łukasz Czarnecki – Pacyński
2. „REKIN” – Krzysztof Choroszucha, Radosław Szymański, Łukasz Zieleniewicz, Arkadiusz Basiak, Rafał Sirocki, Andrzej Napiórkowski, Tomasz Kołsut, Jędrzej Korzeń, Aleksander Poluszczyk
3. ”PABLO” – Kamil Suwiński, Daniel Suwiński, Norbert Kardahs, Daniel Bocheńczak, Andrzej Chodkowski, Sebastian Sawicki, Miłosz Mówiński, Arkadiusz Lubiejewski, Cyprian Durka, Edyta Nowakowska, Zuzanna Pado
4. „DYZIO MARZYCIEL”- Sebastian Kossakowski, Daniel Sitkiewicz, Weronika Szałowska, Patryk Jakubowski, Marta Rejmus, Anita Stefaniak, Damian Zawisza, Daria Krasiewicz, Sylwia Sokołowska
 


Wykonanie kreatywnie.pl © www.msz.org.pl