forex trading logo

60+

 

logo60

Żeglarskie Mistrzostwa Polski Seniorów 60+

"Sprawni żeglarze"

 

Warsztaty 2015

Licznik odwiedzin

mod_vvisit_counterDzisiaj21
mod_vvisit_counterWczoraj379
mod_vvisit_counterOd sierpnia 2012927746
Puchar Polski Żeglarzy z Niepełnosprawnością

Puchar Polski Żeglarzy z Niepełnosprawnością

Puchar Polski Żeglarzy z Niepełnosprawnością to cykl 4 regat. Pierwsza edycja rozgrywana jest w maju, druga w lipcu, trzecia w sierpniu i czwarta we wrześniu. Regaty odbywają się w Międzynarodowym Centrum Żeglarstwa i Turystyki Wodnej w  Giżycku. Organizatorami są Polski Związek Żeglarzy Niepełnosprawnych i Mazurska Szkoła Żeglarstwa. Zawodnicy są podzieleni na dwie kategorie: żeglarzy niepełnosprawnych ruchowo i  żeglarzy niesłyszących.

 

WYNIKI
Pucharu Polski Żeglarzy z Niepełnosprawnością

 

X Puchar Polski Żeglarzy z Niepełnosprawnością IV Edycja

Żeglarze niepełnosprawni ruchowo:

1. Andrzej Bury, Eugeniusz Rakowicz, Marian Zakowicz (11 pkt)

2. Zbigniew Szczepaniak, Małgorzata Szczepaniak, Mirosław Lisiczyński (12 pkt)

3. Leszek Król, Dariusz Kuśnierz, Andrzej Dziekoński (25 pkt)

4. Olga Górnaś-Grudzień, Józef Wolsza, Wiesław Wolsza (25 pkt)

5. Jaromir Szczepański, Ryszard Kwietniewski, Andrzej Maciejewski (28 pkt)

6. Feliks Basłyk, Józef Pawlak, Ryszard Owczarek (41 pkt)

 

Żeglarze niesłyszący:

1. Tomasz Gumiński, Dorota Wiśniewska, Marta Droździel (12 pkt)

2. Zbigniew Gumiński, Krystyna Gumińska, Paweł Kasprzak (21 pkt)

3. Barbara Lepszy, Magdalena Kokczyńska, Paweł Wierzbicki ( 24 pkt)

4. Anna Kwiatkowska, Rafał Zadroga, Wojciech Borowski (26 pkt)

5. Adam Sulmicki, Ada Podolska, Krzysztof Kapusta (32 pkt)

6. Michał Maculewicz, Małgorzata Międlar, Dawid Kraszewski (35 pkt)

 

X Puchar Polski Żeglarzy z Niepełnosprawnością III Edycja 

Żeglarze niepełnosprawni ruchowo:

1. Feliks Basłyk, Józef Pawlak, Ryszard Owczarek (3 pkt)

2. Andrzej Bury, Eugeniusz Rakowicz, Marian Zakowicz (6 pkt)

3. Zbigniew Szczepaniak, Małgorzata Szczepaniak, Mirosław Lisiczyński (6 pkt)

4. Leszek Król, Dariusz Kuśnierz, Andrzej Dziekoński (12 pkt)

5. Jaromir Szczepański, Ryszard Kwietniewski, Andrzej Maciejewski (16 pkt)

6. Olga Górnaś-Grudzień, Józef Wolsza, Wiesław Wolsza (17 pkt)

7. Mariusz Kołoda, Marta Boniakowska, Mariusz Chyc (18 pkt)

8. Janusz Wilczyński, Roland Sikorski, Jan Nowak (25 pkt)

 

Żeglarze niesłyszący - Tango:

1. Anna Kwiatkowska, Roman Kołtysz, Paweł Kasprzak (3 pkt)

2. Barbara Lepszy, Agnieszka Słowiak, Krystian Murach (8 pkt)

3. Alan Stępniewski, Patrycja Śniadach, Karol Gręda (9 pkt)

4. Zbigniew Gumiński, Tomasz Łukasiewicz, Krystyna Gumińska (10 pkt)

5. Ireneusz Kwiczak, Bogusława Hawryluk, Rafał Kalisz ( 10 pkt)

6. Ludmiła Hałat, Aleksandra Sikora, Damian Gryz ( 13 pkt)

7. Jakub Grzeszczak, Michał Piotrowicz, Dawid Kraszewski ( 18 pkt)

 

Żeglarze niesłyszący - Sasanka:

1. Daniel Bartnicki, Grzegorz Snarski, Wojciech Wiziecki ( 3 pkt)

2. Marcin Łuczywek, Anita Wąsik, Michał Maculewicz ( 6 pkt)

3. Paweł Wierzbicki, Małgorzata Międlar, Tomasz Jasiński ( 9 pkt)

4. Hubert Głagowski, Katarzyna Sienkiewicz, Marta Maculewicz ( 13 pkt)

5. Beata Zalewska, Sławomir Piotrowicz, Ewa Afanasjew – Moch ( 14 pkt)

6. Tomasz Turkawski, Jacek Kalinowski, Aleksandra Szorc ( 14 pkt)

7. Rafał Zadroga, Grzegorz Hop, Wojciech Brzósko ( 16 pkt)

8. Jarosław Gołębiowski, Marta Droździel, Oskar Gołębiowski ( 30 pkt)

 

X Puchar Polski Żeglarzy z Niepełnosprawnością II Edycja

Żeglarze niepełnosprawni ruchowo:

1. Zbigniew Szczepaniak, Małgorzata Szczepaniak, Mirosław Lisiczyński (10 pkt)

2. Andrzej Bury, Eugeniusz Rakowicz, Bożena Bień (17 pkt)

3. Jaromir Szczepaniak, Ryszard Kwietniewski, Andrzej Maciejewski (20 pkt)

4. Olga Górnaś-Grudzień, Józef Wolsza, Wiesław Wolsza (21 pkt)

5. Feliks Basłyk, Józef Pawlak, Ryszard Owczarek(21 pkt)

6. Leszek Król, Dariusz Kuśnierz, Mariusz Kołoda (21 pkt)

 

Żeglarze niesłyszący:

1. Marcin Bodnar, Karina Fruba, Marta Markuszewska (6 pkt)

2. Zbigniew Gumiński, Krystyna Gumińska, Izabela Openchowska (12 pkt)

3. Tomasz Gumiński, Anita Wąsik, MonikaSzymanek-Szawracka. (13 pkt)

4. Katarzyna Kowalczyk, Joanna Kurzyna, Anna Choińska (16 pkt)

5. Barbara Lepszy, Beata Zalewska, Anna Kwiatkowska (25 pkt)

6. Joanna Urbańska, Jakub Grzeszek, Paweł Kasprzak (29 pkt)

 

X Puchar Polski Żeglarzy z Niepełnosprawnością I Edycja
Żeglarze niepełnosprawni ruchowo:
1. Andrzej Bury, Marian Zakowicz, Eugeniusz Rakowicz (7 pkt)
2. Feliks Basłyk, Józef Pawlak, Joanna Szocik (18 pkt)
3. Zbigniew Szczepaniak, Małgorzata Szczepaniak, Mirosław Lisiczyński (20 pkt)

Żeglarze niesłyszący i niedosłyszący:
1. Tomasz Gumiński, Joanna Strześniewska, Romuald Szurik (8 pkt)
2. Katarzyna Kowalczyk, Anna Choińska, Roman Kołtysz (14 pkt)
3. Zbigniew Gumiński, Krystyna Gumińska, Ryszard Borsuk (18 pkt)

IX Puchar Polski Żeglarzy Niepełnosprawnych I Edycja
Żeglarze niepełnosprawni ruchowo:
1. Andrzej Bury, Marian Zakowicz, Eugeniusz Rakowicz
2. Feliks Basłyk, Mirosław Lisiczyński, Waldemar Sikora
3. Jaromir Szczepański, Ryszard Kwietniewski, Andrzej Maciejewski
4. Mariusz Kołoda, Wiktor Kwiatkowski
5. Leszek  Król, Dariusz Kuśnierz, Stanisław Górniak
6. Jan Szendler, Paweł Bazydło,Monika Wiśniewska

Żeglarze niesłyszący i niedosłyszący:
1. Tomasz Gumiński, Izabela Openchowska, Michał Wargosz
2. Anna Kwiatkowska, Łukasz Stachecki, Marek Rolnik
3. Joanna Urbańska, Adrianna Podolska, Adam Sulmicki
4. Barbara Lepszy, Mikołaj Minko, Andrzej Mikołajczyk
5. Zbigniew Gumiński, Ryszard Borsuk, Krystyna Gumińska
6. Katarzyna Kowalczyk, Andrzej Majczuk

 

IX Puchar Polski Żeglarzy Niepełnosprawnych II Edycja
Żeglarze niepełnosprawni ruchowo:

1. Feliks Basłyk, Mirosław Lisiczyński, Waldemar Sikora
2. Andrzej  Bury ,Marian  Zakowicz ,Eugeniusz  Rakowicz
3. Olga Gornaś-Grudzień, Ewa Nazarowska, Jolanta Dowgiałło
4. Dariusz Kuśnierz ,Leszek Król ,Mariusz Kołoda
5. Henryk Stachyra ,Tadeusz Wojtaszek ,Tomasz Grylak
6. Zbigniew Szczepaniak, Małgorzata Szczepaniak, Lidia Wiechowska

 

Żeglarze niesłyszący i niedosłyszący:

1. Marcin Bodnar, Anna Artysiewicz, Krzysztof Kapusta
2. Tomasz Gumiński,Martyna Miszczak, Monika Szczodrowska
3. Zbigniew  Gumiński, Katarzyna  Sztenderska, Kacper Bąkczyk
4. Anna Kwiatkowska, Łukasz Stachecki,Daniel Sendlak
5. Barbara Lepszy, Andrzej Mikołajczyk,Rafał Gniadzik
6. Marcin Łuczywek, Hubert Głagowski, Łukasz Dudziński

 

IX Puchar Polski Żeglarzy Niepełnosprawnych III Edycja

Żeglarze niepełnosprawni ruchowo:

1. Andrzej Bury, Marian Zakowicz, Eugeniusz Rakowicz (4 pkt)
2. Olga Górnaś – Grudzień, Ewa Nazarowska, Agnieszka Trzaska (11pkt)                                  
3. Zbigniew Szczepaniak, Małgorzata Szczepaniak, Jan Cieślik (11 pkt)
4. Jacek Osada, Bogumiała Szymańska, Ceazry Milecki (13 pkt)
5. Dariusz Kuśnierz, Leszek Król, Mariusz Kołoda (13 pkt)
6. Feliks Basłyk, Mirosław Lisiczyński, Józef Pawlak (15 pkt)

 

Żeglarze niesłyszący i niedosłyszący:

1. Marcin Bodnar, Martyna Miszczak, Krzysztof Kapusta (5 pkt)
2. Alan Stępniewski, Monika Kozub, Łukasz Stachecki (8 pkt)
3. Kacper Bąkczyk, Bartosz Bąkczyk, Bartosz Makar(13 pkt)
4. Tomasz Gumiński, Magdalena Czułowska, Aleksandra Kaźnica (14 pkt)
5. Barbara Lepszy, Ewa Afanasjew – Moch, Beata Zalewska (14 pkt)
6. Katarzyna Kowalczyk, Katarzyna Sztenderska, Dariusz Jan Płocharczyk (17 pkt)


VIII Puchar Polski Żeglarzy Niepełnosprawnych I Edycja
Żeglarze niepełnosprawni ruchowo:

1. Andrzej Bury, Marian Zakowicz, Wiesław Wolsza
2. Waldemar Woźniak, Monika Woźniak, Roland Sikorski
3. Feliks Basłyk, Jarosław Biernacki, Józef Pawlak
4. Olga Górnaś - Grudzień, Tadeusz Węgrzyn, Stanisław Kłęczar
5. Grzegorz Włochowicz, Grzegorz Klimas, Marek Ziaja
6. Tadeusz Granowski, Stanisław Jurgielewicz, Andrzej Grabowski

Żeglarze niesłyszący i niedosłyszący:
1. Tomasz Gumiński, Magdalena Palczewska, Marcin Kubalski
2. Ewa Dąbkowska, Teresa Dampc, Rafał Gołębiewski
3. Zbigniew Gumiński, Aneta Karwowska, Tadeusz Gutowski
4. Anna Kwiatkowska, Michał Gliński, Łukasz Banaś
5. Monika Kozub, Małgorzata Gęborys, Krzysztof Karwowski
6. Marcin Bodnar, Adam Sulmicki, Tomasz Turkowski

VIII Puchar Polski Żeglarzy Niepełnosprawnych II Edycja:
Żeglarze niepełnosprawni ruchowo:

1. Andrzej Bury, Marian Zakowicz, Eugeniusz Rakowicz
2. Waldemar Woźniak, Joanna Sutnik, Agnieszka Mendelska
3. Feliks Basłyk, Mirosław Lisiczyński, Jarosław Biernacki

Żeglarze niesłyszący i niedosłyszący:
1. Zbigniew Gumiński, Ryszard Borsuk, Paweł Bazydło
2. Tomasz Gumiński, Barbara Chwiałkowicz, Patrycja Kurowska
3. Joanna Urbańska, Lidia Brzozowska, Adam Sulmicki

VIII Puchar Polski Żeglarzy Niepełnosprawnych III Edycja:
Żeglarze niepełnosprawni ruchowo:

1. Andrzej Bury, Marian Zakowicz, Eugeniusz Rakowicz
2. Feliks Basłyk, Waldemar Sikora, Józef Pawlak
3. Waldemar Woźniak, Joanna Sutnik, Roland Sikorski

Żeglarze niesłyszący i niedosłyszący:
1. Tomasz Gumiński, Marlena Filipkowska, Tomasz Budniewski
2. Katarzyna Kowalczyk, Paulina Kozłowska, Rafał Zadroga
3. Anna Kwiatkowska, Michał Brańka, Artur Demianiuk

VIII Puchar Polski Żeglarzy Niepełnosprawnych IV Edycja
Żeglarze niepełnosprawni ruchowo:

1. Feliks Basłyk, Mirosław Lisiczyński, Józef Pawlak
2. Andrzej Bury, Marian Zakowicz, Eugeniusz Rakowicz
3. Waldemar Woźniak, Joanna Sutnik, Stanisław Góniak

Żeglarze niesłyszący i niedosłyszący:
1. Tomasz Gumiński, Łukasz Szachraj, Barbara Lepszy
2. Tomasz Morawski Anna Krata, Anna Olak
3. Anna Kwiatkowska, Jarosław Dowgwiłło, Marek Sendłak

Wyniki ostateczne VIII Pucharu Polski Żeglarzy Niepełnosprawnych:
Żeglarze niepełnosprawni ruchowo:

1. Andrzej Bury
2. Feliks Basłyk
3. Waldemar Woźniak

Żeglarze niesłyszący i niedosłyszący:
1. Tomasz Gumiński
2. Anna Kwiatkowska
3. Zbigniew Gumiński

VII Puchar Polski Żeglarzy Niepełnosprawnych I Edycja:
Żeglarze niepełnosprawni ruchowo:

1. Marian Zakowicz
2. Jan Szendler
3. Jerzy Miłosz
4. Leszek Król
5. Zbigniew Szczepaniak
6. Jaromir Szczepański

Żeglarze niesłyszący i niedosłyszący:
1. Tomasz Gumiński
2. Zbigniew Gumiński
3. Ewa Dąbkowska
4. Agata Sobczyk
5. Beata Zalewska
6. Joanna Urbańska

VII Puchar Polski Żeglarzy Niepełnosprawnych II Edycja:
Żeglarze niepełnosprawni ruchowo:

1. Marian Zakowicz, Ewa Nazarowska, Wiesław Borowiecki
2. Zbigniew Szczepaniak, Małgorzata Szczepaniak, Mirosław Lisiczyński
3. Jan Szendler, Feliks Basłyk, Jarosław Biernacki

Żeglarze niesłyszący i niedosłyszący:
1. Tomasz Gumiński, Karolina Osajda, Daniel Oliwa
2. Ewa Dąbkowska, Rafał Kaczmarczyk, Łukasz Wiśniewski
3. Zbigniew Gumiński, Ryszard Borsuk, Martina Stawinoga

VII Puchar Polski Żeglarzy Niepełnosprawnych III Edycja:
Żeglarze niepełnosprawni ruchowo:

1. Zbigniew Szczepaniak, Małgorzata Szczepaniak, Mirosław Lisiczyński
2. Marian Zakowicz, Ewa Nazarowska, Eugeniusz Rakowicz
3. Joanna Sutnik, Wiesław Nowakowski, Tomasz Dybiec

Żeglarze niesłyszący i niedosłyszący:
1. Alina Iwańska, Patrycja Kurowska, Paweł Puszczyński
2. Ewa Dąbkowska, Rafał Kaczmarczyk, Łukasz Wiśniewski
3. Zbigniew Gumiński, Ryszard Borsuk, Martina Stawinoga

Wyniki ostateczne VII Pucharu Polski Żeglarzy Niepełnosprawnych:
Żeglarze niepełnosprawni ruchowo:

1. Marian Zakowicz
2. Zbigniew Szczepaniak
3. Jan Szendler
4. Leszek Król
5. Jerzy Miłosz
6. Jaromir Szczepański

Żeglarze niesłyszący i niedosłyszący:
1. Tomasz Gumiński
2. Ewa Dąbkowska
3. Zbigniew Gumiński
4. Alina Iwańska
5. Agata Sobczyk
6. Joanna Urbańska

VI Puchar Polski Żeglarzy Niepełnosprawnych I Edycja:
Żeglarze niepełnosprawni ruchowo:

1. Andrzej Bury, Marian Zakowicz, Eugeniusz Rakowicz
2. Waldemar Woźniak, Łukasz Kwiatkowski, Janusz Górski
3. Feliks Basłyk, Stanisław Wróbel, Waldemar Brzuszkiewicz
4. Zbigniew Szczepaniak, Małgorzata Szczepaniak, Mirosław Wisiczyński
5. Leszek Król, Mariusz Kołoda, Dariusz Kuśnierz
6. Grzegorz Włochowicz, Jan Szendler, Romuald Pyrek

Żeglarze niesłyszący i niedosłyszący:
1. Tomasz Gumiński, Ewa Dąbkowska, Iza Przybyłko
2. Rafał Krysiak, Joanna Krysiak, Sylwester Krysiak
3. Ireneusz Kwiczak, Michał Piotrowicz, Michał Tylki
4. Beata Błażewicz, Robert Zarczyński, Anna Kowalczyk
5. Artur Kotwicki, Edyta Tomasik, Tomasz Jabłoński
6. Marcin Bodnar, Bartosz Marganiec, Iwona Michalska

VI Puchar Polski Żeglarzy Niepełnosprawnych II Edycja:
Żeglarze niepełnosprawni ruchowo:

1. Andrzej Bury, Marian Zakowicz, Eugeniusz Rakowicz
2. Waldemar Woźniak, Bartłomiej Stronczek, Janusz Górski
3. Zbigniew Szczepaniak, Małgorzata Szczepaniak, Mirosław Lisiczyński
4. Feliks Basłyk, Waldemar Brzuszkiewicz, Tadeusz Kosiński
5. Grzegorz Włochowicz, Jan Szendler, Romuald Pyrek
6. Monika Woźniak, Mariusz Wierzbicki, Andrzej Skotnicki

Żeglarze niesłyszący i niedosłyszący:
1. Ireneusz Kwiczak, Robert Zarczyński, Ewa Strzelecka,
2. Tomasz Gumiński, Krystyna Gumińska, Ewa Dąbkowska
3. Artur Kotwicki, Edyta Tomasik, Joanna Morawska
4. Paweł Kaliwoszka, Marta Zalewska, Anna Borsuk
5. Rafał Krysiak, Aneta Krysiak, Sylwester Krysiak
6. Zbigniew Gumiński, Ryszard Borsuk, Zbigniew Orłowski

VI Puchar Polski Żeglarzy Niepełnosprawnych III Edycja:
Żeglarze niepełnosprawni ruchowo:

1. Andrzej Bury
2. Zbigniew Szczepaniak
3. Waldemar Woźniak
4. Feliks Basłyk
5. Leszek Król
6. Jaromir Szczepański

Żeglarze niesłyszący i niedosłyszący:
1. Zbigniew Gumiński
2. Ireneusz Kwiczak
3. Tomasz Gumiński
4. Maciej Malinowski
5. Katarzyna Kowalczyk
6. Rafał Krysiak

VI Puchar Polski Żeglarzy Niepełnosprawnych IV Edycja:
Żeglarze niepełnosprawni ruchowo:

1. Andrzej Bury, Marian Zakowicz, Eugeniusz Rakowicz
2. Zbigniew Szczepaniak, Małgorzata Szczepaniak, Mirosław Lisiczyński
3. Waldemar Woźniak, Wiesław Nowakowski, Paulina Kruczyńska
4. Jaromir Szczepański, Andrzej Maciejewski, Mariusz Kołoda
5. Bogdan Pieńczykowski, Wiktor Kwiatkowski, Roland Sikorski
6. Grzegorz Włochowicz, Jan Szendler, Romuald Pyrek

Żeglarze niesłyszący i niedosłyszący:
1. Tomasz Gumiński, Ewa Dąbkowska, Krystyna Gumińska
2. Ireneusz Kwiczak, Ewa Strzelecka, Michał Jagodziński
3. Artur Kotwicki, Edyta Tomasik, Jarosław Dziaduła
4. Zbigniew Gumiński, Ryszard Borsuk, Zbigniew Orłowski
5. Katarzyna Kowalczyk, Karina Truba, Beata Szlęzak
6. Iwona Michalska, Paweł Wardziak, Edyta Michalska

Wyniki ostateczne VI Pucharu Polski Żeglarzy Niepełnosprawnych:
Żeglarze niepełnosprawni ruchowo:

1. Andrzej Bury, Marian Zakowicz, Eugeniusz Rakowicz
2. Waldemar Woźniak, Łukasz Kwiatkowski, Janusz Górskipkt)
3. Zbigniew Szczepaniak, Małgorzata Szczepaniak, Mirosław lisiczyńskipkt)

Żeglarze niesłyszący i niedosłyszący:
1. Tomasz Gumiński, Ewa Dąbkowska, Krystyna Gumińska
2. Ireneusz Kwiczak, Ewa Strzelecka, Michał Jagodziński
3. Artur Kotwicki, Edyta Tomasik, Jarosław Dziaduła


V Puchar Polski Żeglarzy Niepełnosprawnych I Edycja:
Żeglarze niepełnosprawni ruchowo:

1. Andrzej Bury
2. Waldemar Woźniak
3. Wiesław Nowakowski
4. Zbigniew Szczepaniak
5. Feliks Basłyk
6. Jerzy Miłosz

Żeglarze niesłyszący i niedosłyszący:
1. Tomasz Gumiński, Karina Fruba, Paulina Romanowska
2. Zbigniew Gumiński, Edward Szwertner, Józef Smarkusz, Ryszard Borsuk
3. Artur Kotwicki, Ewa Kotwicka, Nicolas Kluk
4. Dorota Rudkiewicz, Joanna Urbańska, Aneta Szymańska
5. Beata Błażewicz, Zbigniew Orłowski, Robert Żarczyński
6. Łukasz Rozumek, Jolanta Piotrowicz, Paweł Wierzbicki

V Puchar Polski Żeglarzy Niepełnosprawnych II Edycja
Żeglarze niepełnosprawni ruchowo:

1. Wiesław Nowakowski, Waldemar Woźniak, Łukasz Kwiatkowski
2. Andrzej Bury, Eugeniusz Rakowicz, Marian Zakowicz
3. Zbigniew Szczepaniak, Małgorzata Szczepaniak, Mirosław Lisiczyński

Żeglarze niesłyszący i niedosłyszący:
1. Tomasz Gumiński
2. Artur Kotwicki
3. Katarzyna Kowalczyk

V Puchar Polski Żeglarzy Niepełnosprawnych III Edycja
Żeglarze niepełnosprawni ruchowo:

1. Andrzej Bury
2. Wiesław Nowakowski
3. Czesław Ławrynowicz
4. Marek Kowalczyk
5. Zbigniew Szczepaniak

Żeglarze niesłyszący i niedosłyszący:
1. Tomasz Gumiński
2. Ireneusz Kwiczał
3. Rafał Krysiak
4. Zbigniew Gumiński
5. Łukasz Rozumek

V Puchar Polski Żeglarzy Niepełnosprawnych IV Edycja
Żeglarze niepełnosprawni ruchowo:

1. Andrzej Bury
2. Wiesław Nowakowski
3. Feliks Basłyk
4. Zbigniew Szczepaniak
5. Wiesław Borowiecki
6. Grzegorz Wachowicz

Żeglarze niesłyszący i niedosłyszący:
1. Tomasz Gumiński
2. Ewa Kotwicka
3. Zbigniew Gumiński
4. Katarzyna Kowalczyk
5. Artur Kotwicki
6. Maciej Malinowski

Wyniki ostateczne V Pucharu Polski Żeglarzy Niepełnosprawnych:
Żeglarze niepełnosprawni ruchowo:

1. Andrzej Bury
2. Wiesław Nowakowski
3. Zbigniew Szczepaniak

Żeglarze niesłyszący i niedosłyszący:
1. Tomasz Gumiński
2. Zbigniew Gumiński
3. Artur Kotwicki

IV Puchar Polski Żeglarzy Niepełnosprawnych I Edycja:
Żeglarze niepełnosprawni ruchowo:

1. Andrzej Bury
2. Wiesław Nowakowski
3. Leszek Cieciuch

Żeglarze niesłyszący:
1. Tomasz Gumiński
2. Beata Błażewicz
3. Zbigniew Gumiński

IV Puchar Polski Żeglarzy Niepełnosprawnych II Edycja:
Żeglarze niepełnosprawni ruchowo:

1. Zbigniew Szczepaniak
2. Andrzej Bury
3. Józef Glock

Żeglarze nie słyszący i niedosłyszący:
1. Tomasz Gumiński
2. Zbigniew Gumiński
3. Artur Kotwicki

IV Puchar Polski Żeglarzy Niepełnosprawnych III Edycja:
Żeglarze niepełnosprawni ruchowo:

1. Andrzej Bury
2. Wiesław Nowakowski
3. Leszek Szeląg

Żeglarze niesłyszący i niedosłyszący:
1. Tomasz Gumiński
2. Beata Błażewicz
3. Zbigniew Gumiński

Wyniki ostateczne IV Pucharu Polski Żeglarzy Niepełnosprawnych :
Żeglarze niepełnosprawni ruchowo:

1. Andrzej Bury
2. Wiesław Nowakowski
3. Józef Glok

Żeglarze niesłyszący i niedosłyszący:
1. Tomasz Gumiński
2. Zbigniew Gumiński
3. Beata Błażewicz


III Puchar Polski Żeglarzy Niepełnosprawnych I Edycja:
Żeglarze niepełnosprawni ruchowo :

1. Andrzej Bury
2. Wiesław Nowakowski
3. Leszek Szeląg

Osoby niesłyszące:
1.Tomasz Gumiński
2.Zbigniew Gumiński
3.Artur Kotwicki  

III Puchar Polski Żeglarzy Niepełnosprawnych II Edycja:
Klasa sportowa:

1. Andrzej Bury
2. Wiesław Nowakowski
3. Feliks Basłyk

Klasa turystyczna:
1. Lesazek Cieciuch
2. Zbigniew Szczepaniak
3. Paweł Słowiński

Klasa osób niesłyszących:
1. Tomasz Gumiński
2. Dawid Okrój
3. Zbigniew Gumiński

III Edycja:
Klasa punktowa:

1. Wiesław Nowakowski
2. Leszek Szeląg
3. Andrzej Bury

Klasa poza punktowa:
1. Józef Glock
2. Zbigniew Szczepaniak
3. Witold Raczyński

Klasa niesłyszących:
1. Tomasz Gumiński
2. Daniel Okrój
3. Zbigniew Gumiński

Wyniki ostateczne III Pucharu Polski Żeglarzy Niepełnosprawnych
Klasa punktowa:

1. Andrzej Bury
2. Wiesław Nowakowski
3.  Leszek Szeląg
4. Feliks Basłyk
5. Ryszard Kordowski
6. Zbysław Zieliński

Klasa poza punktowa:
1. Zbigniew Szczepaniak
2. Józef Glock
3. Witold Raczyński

Klasa niesłyszących:
1. Tomasz Gumiński
2. Zbigniew Gumiński
3. Dawid Okrój

II Puchar Polski Żeglarzy Niepełnosprawnych
Klasa Sasanka:

1. Andrzej Bury
2. Wiesław Nowakowski
3. Feliks Basłyk
4. Leszek Szeląg
5. Jaromir Szczepański
6. Tadeusz Czepukojć

Klasa Nash 20:
1. Lech Kłosowski
2. Wiesław Dawidowicz
3. Artur Wojnowski
4. Ryszard Kordowski
5. Mariusz Burblis
6. Jan Matejko

 


Wykonanie kreatywnie.pl © www.msz.org.pl