forex trading logo

60+

 

logo60

Żeglarskie Mistrzostwa Polski Seniorów 60+

"Sprawni żeglarze"

 

Warsztaty 2015

Licznik odwiedzin

mod_vvisit_counterDzisiaj356
mod_vvisit_counterWczoraj377
mod_vvisit_counterOd sierpnia 20121013690
Żeglarskie Mistrzostwa Polski Seniorów 60+

 

 

Żeglarskie Mistrzostwa Polski Seniorów 60+

Mistrzostwa organizujemy od 2014 roku. Załogi są trzyosobowe. Zgodnie z regulaminem regat każdy ze startujących zawodników musi mieć ukończone 60 lat, ale przeważają starsi. Średni wiek zawodników wynosi około 70 lat. Coraz częściej łączny wiek członków załogi przekracza 210 lat. W 2018 roku 6 miejsce na 23 startujące załogi zajęła załoga o łącznym wieku 254 lata (sternik 86 lat i 2 załoganci po 84 lata).

 

WYNIKI

 

 

V Żeglarskie Mistrzostwa Polski Seniorów 60+ (2018 r.)

1. Sylwester Pietrucha, Adam Kochanowski, Tomasz Galarda ( 20 pkt.)
2. Jerzy Filipowicz, Henryk Gołąbiewski, Bohdan Filipowicz ( 25 pkt.)
3. Ryszard Kwiatkowski, Barbara Podruczna, Andrzej Cyranowicz (35 pkt.)
4. Waldemar Dużak, Kazimierz Kulik, Czesław Mastalerz ( 36 pkt.)
5. Jerzy Uzarowicz, Andrzej Oklej, Krzysztof Pawlik ( 37 pkt. )
6. Jan Malicki, Henryk Przybyła, Ryszard Gołubowski ( 40 pkt.)
7. Mieczysław Korzeniowski, Jerzy Charzewski, Jerzy Waliszewski ( 41 pkt.)
8. Andrzej Orłow, Elżbieta Orłow, Marek Gajda ( 42 pkt.)
9. Leszek Szeląg, Mirosław Piotrowski, Danuta Piotrowska ( 48 pkt.)
10. Marek Agaciak, Jerzy Banaszkiewicz, Zdzisław Maciejewski ( 58 pkt.)

 

IV Żeglarskie Mistrzostwa Polski Seniorów 60+ (2017 r.)

1. Sylwester Pietrucha, Adam Kochanowski, Tomasz Galarda ( 8 pkt.)
2. Czesław Perlicki, Jacek Ludwiczak, Tadeusz Bierć ( 17 pkt.)
3. Jerzy Filipowicz, Zbigniew Filipowicz, Bohdan Filipowicz ( 26 pkt.)
4. Andrzej Orłow, Elżbieta Orłow, Marek Gajda ( 27 pkt.)
5. Jerzy Uzarowicz, Krzysztof Pawlik, Eugeniusz Nikało ( 28 pkt.)
6. Ryszard Kwiatkowski, Barbara Podruczna-Mocarska, Andrzej Cyranowicz ( 31 pkt.)
7. Leszek Szeląg, Danuta Piotrowska, Mirosław Piotrowski ( 33 pkt.)
8. Waldemar Dużak, Arkadiusz Chomicki, Kazimierz Kulik ( 34 pkt.)
9. Andrzej Szafranek, Jerzy Henke, Andrzej Trepte ( 36 pkt.)

 

III Żeglarskie Mistrzostwa Polski Seniorów 60+ (2016 r.)

1. Czesław Perlicki, Jacek Ludwiczak, Tadeusz Bierć (12 pkt.)
2. Sylwester Pietrucha, Adam Kochanowski, Marek Pietrucha (14 pkt.)
3. Andrzej Orłow, Elżbieta Orłow, Andrzej Matusiak (29 pkt.)
4. Borowiecki Wiesław, Marek Agaciak, Jacek Agaciak (29 pkt.)
5. Andrzej Szafranek, Jerzy Henke, Janusz Malitek (37 pkt.)
6. Stefan „Funio” Heinrich, Jerzy „Małp” Rudziński, Andrzej Gliwicz (45 pkt.)
7. Jerzy Uzarowicz, Jerzy Marczyński, Marek Malinkiewicz (48 pkt.)
8. Andrzej Stegman, Jerzy Jodzis, Andrzej Oklej (63 pkt.)

 

 

II Żeglarskie Mistrzostwa Polski Seniorów 60+ (2015 r.)

1. Czesław Perlicki, Jacek Ludwiczak, Eugeniusz Kossakowski (13 pkt.)

2. Jerzy Uzarowicz, Krzysztof Pawlik, Krystyna Pawlik (24 pkt.)

3. Wiesław Borowiecki, Marek Agaciak, Stanisław Malecha (27 pkt.)

4. Leszek Szeląg, Andrzej Gęsior, Henryk Gajownik (39 pkt.)

5. Dariusz Malik, Andrzej Stegman, Waldemar Kulikowski (50 pkt.)

6. Leszek Król, Elżbieta Chojnacka, Stanisław Górniak (50 pkt.)

7. Stefan Heinrich, Grzegorz Winiarczyk, Gabriela Heinrich (52 pkt.)

8. Andrzej Orłow, Elżbieta Orłow, Jacek Kuciński (55 pkt.)

9. Zbigniew Gumiński, Władysław Ochrymiuk, Tadeusz Lubecki (61 pkt.)

10. Andrzej Szafranek, Janusz Malitek, Elżbieta Węgrowska (61 pkt.)

 

 

I Żeglarskie Mistrzostwa Polski Seniorów 60+ (2014 r.)

1. Andrzej Orłow, Elżbieta Orłow, Marek Gajda (17 pkt.)

2. Wiesław Nowakowski, Zbysław Zieliński, Stanisław Górniak (19 pkt.)

3. Jerzy Uzarowicz, Jerzy Marczyński, Krzysztof Pawlik (23 pkt.)

4. Feliks Basłyk, Stanisław Wróbel, Mirosław Lisiczyński (27 pkt.)

5. Andrzej Stegman, Dariusz Malik, Waldemar Kulikowski (30 pkt)

6. Eugeniusz Rakowicz, Włodzimierz Klos, Henryk Białas (31 pkt.)

 

 

V Żeglarskie Mistrzostwa Polski Seniorów 60+ (2018 r.)

1. Sylwester Pietrucha, Adam Kochanowski, Tomasz Galarda ( 20 pkt.)                                                  2. Jerzy Filipowicz, Henryk Gołąbiewski, Bohdan Filipowicz ( 25 pkt.)                                   3. Ryszard Kwiatkowski, Barbara Podruczna, Andrzej Cyranowicz   (35 pkt.)                         4. Waldemar Dużak, Kazimierz Kulik, Czesław Mastalerz  ( 36 pkt.)                                       5. Jerzy Uzarowicz, Andrzej Oklej, Krzysztof Pawlik  ( 37 pkt. )                                              6. Jan Malicki, Henryk Przybyła, Ryszard Gołubowski  ( 40 pkt.)                                            7. Mieczysław Korzeniowski, Jerzy Charzewski,  Jerzy Waliszewski ( 41 pkt.)                       8. Andrzej Orłow, Elżbieta Orłow, Marek Gajda ( 42 pkt.)                                                        9. Leszek Szeląg, Mirosław Piotrowski, Danuta Piotrowska ( 48 pkt.)                                    10. Marek Agaciak, Jerzy Banaszkiewicz, Zdzisław Maciejewski  ( 58 pkt.)

 


Wykonanie kreatywnie.pl © www.msz.org.pl