forex trading logo

60+

 

60VIII

Żeglarskie Mistrzostwa Polski Seniorów 60+

Licznik odwiedzin

mod_vvisit_counterDzisiaj82
mod_vvisit_counterWczoraj382
mod_vvisit_counterOd 08.20121445459
Mazurska Szkoła Żeglarstwa laureatem Nagrody Przyjaznego Brzegu

W sobotę 2 marca 2019 roku na 31.Targach Sportów Wodnych i Rekreacji WIATR i WODA 2019 w EXPO XXI w Warszawie odbyło się uroczyste ogłoszenie wyników i wręczenie nagród laureatom jubileuszowej XV edycji Konkursu o Nagrodę Przyjaznego Brzegu. 

LOGO-NPB-2018

 

Szczegóły

Kategoria: Wiadomości z POT

Opublikowano: niedziela, 15, luty 2015 17:52

Konkurs o Nagrodę Przyjaznego Brzegu organizowany jest przez Polskie Towarzystwo Turystyczno-Krajoznawcze wspólnie z Polskim Związkiem Żeglarskim. Celem nagrody jest promocja atrakcji wodniackich i turystycznych Polski oraz wyróżnienie miejscowości najbardziej aktywnych na tym polu.

Konkurs, tradycyjnie już, był organizowany pod Honorowym Patronatem Ministra Sportu i Turystyki, fundatora nagrody do Grand Prix. Konkursowi patronowali także: Minister Gospodarki Morskiej i Żeglugi Śródlądowej, Prezes Polskiej Organizacji Turystycznej i Prezes Państwowego Gospodarstwa „Wody Polskie”.

Grand Prix, z nagrodą Ministerstwa Sportu i Turystyki, dla Ligi Morskiej i Rzecznej w Gdańsku za zgodne z wiekową tradycją wielostronne upowszechnianie znaczenia Bałtyku, Wisły i Odry.

Za przedsięwzięcia nagrody otrzymali:

Mazurska Szkoła Żeglarstwa Giżycku – za udaną aktywizację starszego pokolenia żeglarzy poprzez Regaty Seniorów

Targi Boatshow-Interservis w Łodzi – za dwadzieścia lat targów turystyki wodnej w Łodzi.

To już czwarta Nagroda Przyjaznego Brzegu, które otrzymaliśmy:

- w IV edycji za rok 2007 - Almatur Giżycko – za wieloletnie działanie na rzecz osób niepełnosprawnych

- w XI edycji za rok 2014 - Marek Winiarczyk − za wyjątkowe wieloletnie działania na rzecz żeglarzy niepełnosprawnych, organizowanie szkoleń, rejsów i regat żeglarskich

- w XII edycji za rok 2015 – Polski Związek Żeglarzy Niepełnosprawnych – za przecieranie żeglarskich szlaków dla osób niepełnosprawnych.

 

 


Wykonanie kreatywnie.pl © www.msz.org.pl