forex trading logo

60+

 

60VIII

Żeglarskie Mistrzostwa Polski Seniorów 60+

Licznik odwiedzin

mod_vvisit_counterDzisiaj152
mod_vvisit_counterWczoraj382
mod_vvisit_counterOd 08.20121445529
II Warsztaty Żeglarskie Osób Niepełnosprawnych 24.08. – 6.09.2020 r.

Odbyły się zorganizowane przez nas drugie z sześciu zaplanowanych w tym sezonie letnim szkoleń żeglarskich dla osób niepełnosprawnych dofinansowane przez Państwowy Fundusz Rehabilitacji Osób Niepełnosprawnych.

 

W warsztatach wzięło udział 30 uczestników, którzy przyjechali z różnych rejonów Polski. Warunki pogodowe były nienajlepsze. Przez większą część czasu trwania warsztatów było chłodno i deszczowo. Dlatego wykorzystując okienka pogodowe zajęcia na wodzie odbywały się także po kolacji, często do zmroku. Dzięki tej elastyczności zrealizowaliśmy cały zakładany program szkoleniowy. Po wewnętrznych sprawdzianach opanowanej teorii i praktyki spora grupa uczestników przystąpiła do egzaminów na stopnie żeglarza jachtowego i sternika motorowodnego. Po egzaminach zostali pasowani na żeglarzy i motorowodniaków.

Również regaty, tradycyjnie rozgrywane przed końcem warsztatów odbyły się w czasie mżawki i na zarefowanych żaglach. Następnego dnia na zakończenie warsztatów przy pięknej słonecznej pogodzie zwycięzcy regat otrzymali dyplomy i komplety żeglarskich, laminowanych map Wielkich Jezior Mazurskich.

Akcja będzie kontynuowana. Następne Warsztaty Żeglarskie Osób Niepełnosprawnych dofinansowane przez PFRON odbędą się w terminach : 14 września – 27 września 2020 r. ; 28 września – 11 października 2020 r.; 12 października – 25 października 2020 r. oraz 3 listopada – 16 listopada 2020 r.

Dokładne informacje znajdują się na naszej stronie internetowej: www.msz.org.pl w zakładce warsztaty żeglarskie osób niepełnosprawnych.

Serdecznie zapraszamy!

 

 


Wykonanie kreatywnie.pl © www.msz.org.pl