forex trading logo

60+

 

60VIII

Żeglarskie Mistrzostwa Polski Seniorów 60+

Licznik odwiedzin

mod_vvisit_counterDzisiaj140
mod_vvisit_counterWczoraj382
mod_vvisit_counterOd 08.20121445517
IV Warsztaty Żeglarskie Osób Niepełnosprawnych 28.09. – 11.10.2020 r.

Odbyły się zorganizowane przez nas czwarte z sześciu zaplanowanych w tym sezonie letnim szkoleń żeglarskich dla osób niepełnosprawnych dofinansowane przez Państwowy Fundusz Rehabilitacji Osób Niepełnosprawnych.

W warsztatach wzięło udział 30 uczestników, którzy przyjechali z różnych rejonów Polski. Warunki pogodowe były dobre. Przez większą część czasu trwania warsztatów było ciepło i słonecznie. Wykorzystując te dobre warunki zajęcia na wodzie odbywały się także po kolacji, często do zmroku. Zrealizowaliśmy cały zakładany program szkoleniowy. Po wewnętrznych sprawdzianach opanowanej teorii i praktyki spora grupa uczestników przystąpiła do egzaminów na stopnie żeglarza jachtowego i sternika motorowodnego. Po egzaminach zostali pasowani na żeglarzy i motorowodniaków.

Tradycyjnie na zakończenie warsztatów rozegraliśmy regaty. Zwycięzcy regat otrzymali dyplomy i komplety żeglarskich, laminowanych map Wielkich Jezior Mazurskich.

 

Akcja szkoleniowa jest kontynuowana. Kolejne Warsztaty Żeglarskie Osób Niepełnosprawnych dofinansowane przez PFRON odbędą się w terminach :12 października – 25 października 2020 r. oraz 3 listopada – 16 listopada 2020 r.

Dodatkowo otrzymaliśmy dofinansowanie Samorządu Województwa Warmińsko-Mazurskiego na warsztaty żeglarskie osób niepełnosprawnych dla mieszkańców tego województwa. Warsztaty odbędą się w dniach 17 – 28 listopada 2020 r.

Dokładne informacje znajdują się na naszej stronie internetowej: www.msz.org.pl w zakładce warsztaty żeglarskie osób niepełnosprawnych oraz w zakładce aktualności.

Serdecznie zapraszamy!

 

 


Wykonanie kreatywnie.pl © www.msz.org.pl