forex trading logo

60+

 

60VIII

Żeglarskie Mistrzostwa Polski Seniorów 60+

Licznik odwiedzin

mod_vvisit_counterDzisiaj123
mod_vvisit_counterWczoraj382
mod_vvisit_counterOd 08.20121445500
V Warsztaty Żeglarskie Osób Niepełnosprawnych 21.09.– 4.10.2021 r.

Odbyły się zorganizowane przez nas piąte z sześciu zaplanowanych w tym sezonie letnim szkoleń żeglarskich dla osób niepełnosprawnych dofinansowane przez Państwowy Fundusz Rehabilitacji Osób Niepełnosprawnych.

W warsztatach wzięło udział 30 uczestników, którzy przyjechali z różnych zakątków Polski. Warunki pogodowe były zmienne. Przez większość czasu trwania warsztatów było pochmurnie. W dni kiedy były dobre warunki wiatrowe zajęcia na wodzie prowadziliśmy również po kolacji. Dzięki temu zrealizowaliśmy cały zakładany program szkoleniowy. Po wewnętrznych sprawdzianach opanowanej teorii i praktyki duża grupa uczestników przystąpiła do egzaminów na stopnie żeglarza jachtowego i sternika motorowodnego. Po egzaminach zostali pasowani na żeglarzy i motorowodniaków. Tradycyjnie na zakończenie warsztatów odbyły się regaty na sasankach, w których wzięło udział 13 załóg. Zwycięzcy otrzymali puchary i dyplomy.

 

Akcja jest kontynuowana. Ostatnie w tym roku Warsztaty Żeglarskie Osób Niepełnosprawnych dofinansowane przez PFRON odbędą się w terminie 6 października – 19 października 2021 r.

Dokładne informacje znajdują się na naszej stronie internetowej: www.msz.org.pl w zakładce warsztaty żeglarskie osób niepełnosprawnych.

 

 


Wykonanie kreatywnie.pl © www.msz.org.pl