forex trading logo

60+

 

60VIII

Żeglarskie Mistrzostwa Polski Seniorów 60+

Licznik odwiedzin

mod_vvisit_counterDzisiaj111
mod_vvisit_counterWczoraj382
mod_vvisit_counterOd 08.20121445488
VII Szkoleniowe Warsztaty Żeglarskie 19.08. – 1.09.2022 r.

Odbyły się siódme z ośmiu zaplanowanych w tym sezonie letnim szkoleń żeglarskich i motorowodnych dla osób niepełnosprawnych dofinansowane przez Państwowy Fundusz Rehabilitacji Osób Niepełnosprawnych.

Głównym organizatorem był Polski Związek Żeglarzy Niepełnosprawnych. W warsztatach wzięło udział 24 uczestników, którzy przyjechali z różnych regionów Polski. Warunki pogodowe były bardzo dobre. Przez cały czas trwania warsztatów było słonecznie, ciepło i nie brakowało wiatru. Dzięki temu zrealizowano cały zakładany program szkoleniowy. Po wewnętrznych sprawdzianach opanowanej teorii i praktyki część uczestników przystąpiła do egzaminów na stopnie żeglarza jachtowego i sternika motorowodnego. Po egzaminach zostali pasowani na żeglarzy i motorowodniaków. Na zakończenie warsztatów rozegraliśmy regaty. Zwycięzcy otrzymali dyplomy i komplety żeglarskich map Wielkich Jezior Mazurskich.

Akcja jest kontynuowana.

Ostatnie w tym roku Szkoleniowe Warsztaty Żeglarskie dofinansowane przez PFRON odbędą się w terminie 13 – 26 września 2022 roku.

Serdecznie zapraszamy!

 


Wykonanie kreatywnie.pl © www.msz.org.pl