forex trading logo

60+

 

60VIII

Żeglarskie Mistrzostwa Polski Seniorów 60+

Licznik odwiedzin

mod_vvisit_counterDzisiaj11
mod_vvisit_counterWczoraj265
mod_vvisit_counterOd 08.20121386981
Start RELACJE Z IMPREZ Rok 2012 Kursy instruktorskie 2012
Kursy instruktorskie 2012

Tegoroczny sezon szkoleniowy zakończyliśmy mocnym akcentem. W celu podniesienia kwalifikacji naszej kadry żeglarskiej zorganizowaliśmy dwa kursy instruktorskie.

Głównym organizatorem pierwszego na stopień Młodszego Instruktora Żeglarstwa był Warszawski Klub Sportowy Głuchych „WARS”. Egzamin w dniu 22 września zdało 16 kursantów. Drugi specjalistyczny kurs zorganizowaliśmy my we współpracy z Wyższą Szkołą Edukacja w Sporcie z Warszawy.  W programie kursu były  praktyki instruktorskie podczas organizowanych przez nas i Polski Związek Żeglarzy  Niepełnosprawnych licznych imprez dla osób niepełnosprawnych  w miesiącach od maja do września.  Zajęcia teoretyczne prowadzili specjaliści, nauczyciele akademiccy, wykładowcy WSEWS. Egzamin końcowy został przeprowadzony w dniu 23 września. Legitymacje Instruktora i certyfikaty „Instruktor Sportu Osób Niepełnosprawnych – Żeglarstwo”  uzyskało 49 osób. Należy podkreślić fakt, że oba kursy odbyły się bez jakiegokolwiek dofinansowania. Nie byłoby to możliwe, gdyby nie pomoc Międzynarodowego Centrum Żeglarstwa i Turystyki Wodnej, które udzieliło gościny i sprzętu. Dziękujemy.
Zakończyliśmy sezon letni, ale z żagli nie rezygnujemy. Przygotowujemy się do zimy. Zamierzamy zorganizować kilka regat bojerowych i kurs na stopień sternika lodowego.

 


Wykonanie kreatywnie.pl © www.msz.org.pl