forex trading logo

60+

 

60VIII

Żeglarskie Mistrzostwa Polski Seniorów 60+

Licznik odwiedzin

mod_vvisit_counterDzisiaj19
mod_vvisit_counterWczoraj265
mod_vvisit_counterOd 08.20121386989
Start RELACJE Z IMPREZ Rok 2002 I Otwarte Żeglarskie Mistrzostwa Polski Poligrafów i Wydawców "PrintCUP 2002" 14 - 15 września 2002
I Otwarte Żeglarskie Mistrzostwa Polski Poligrafów i Wydawców "PrintCUP 2002" 14 - 15 września 2002

Regaty "niedrukowane"
     
Pomysł regat był zupełnie spontaniczny; właśnie zakończyły się mistrzostwa Polski branży reklamowej,
a kolejna grupa już dopominała się o swoją porcję emocji. Po dwóch miesiącach skompletowaliśmy prawie całą listę chętnych do startu w Otwartych Żeglarskich Mistrzostwach Polski Poligrafów i Wydawców "PrintCUP 2002". Do ostatniej chwili niektórzy pracownicy firm poligraficznych przekonywali swoich szefów do wzięcia udziału w zawodach. Argumenty były różne: kontakt z potencjalnymi klientami, "wklepanie" konkurencji także na wodzie etc. W efekcie na starcie stawiło się 15 załóg. Mimo, że regaty rozpoczynały się w sobotę załogi zjeżdżały już w piątek.
Większość z nich bawiła się wieczorem przy ognisku, zajadając się przepysznym bigosem.
Zdecydowaliśmy się na rozegranie regat w formule wyścigów długodystansowych, dzięki której
uczestnicy mogli poznać uroki Kisajna i Łabędziego Szlaku. Pierwszy wyścig pokazał, że faworytami będą załogi drukarni Cezar oraz Wydawnictwa SPITS (wydawca miesięcznika Rejs), które do ostatnich metrów walczyły między sobą. Dały się także zauważyć dziewczęta z Hearst-Marquard, w ekspresowym tempie odrabiające znaczne straty. Podczas drugiego wyścigu, tym razem wokół wyspy Dębowa Górka faworyci potwierdzili swą klasę, przypływając na tych samych pozycjach co poprzednio. Załóg które zajęły dalsze miejsca nie opuszczał jednak dobry humor, a był on podstawą udanego wieczoru szantowego w hangarze pod "Rekinem". Szef kuchni pokazał swoje umiejętności
serwując niesamowite pierogi, golonkę w piwie i grochówkę. Na "deser" zjedliśmy świeżo usmażonego szczupaka!!! Do "kotleta" ochoczo i donośnie przygrywała giżycka kapela Kochankowie Sally Brown. W przerwie swoje umiejętności muzyczne zaprezentował naczelny Rejsu - Krzysiek Siemieński za co otrzymał bardzo duże brawa.

W niedzielę rano rozegrano ostatni, ale decydujący o ostatecznej klasyfikacji wyścig. Wiatr
wiał tego dnia mocniej niż w sobotę, co spowodowało pewne perturbacje na starcie. Faworyci nie dali
jednak odebrać sobie pierwszych dwóch miejsc. Znowu "kobiecy lwi pazur" pokazała załoga Hearst-Marquard, windując się z ostatniego, po starcie miejsca, na czwartą pozycję!!!

Zwycięzcy otrzymali medale i puchary, zaś wszyscy uczestnicy regat pamiątkowe dyplomy i torby pełne
niespodzianek. Przepiękny sekstant otrzymała Katarzyna Skorska z Hearst-Marquard za zwycięstwo w
klasyfikacji załóg żeńskich (4 miejsce w "generalce").

Zdaniem uczestników impreza była bardzo udana. Pogoda i wiatr dopisały, emocji było co niemiara,
co jest między innymi zasługą sponsorów imprezy: Browarów Warszawskich S.A., magazynu Businessman, magazynów Shape i Cosmopolitan, firmy Nauta z Bydgoszczy. Podziękowania należą się także patronom medialnym: Poligrafia Polska, Brief, Rejs, portal Xsport.pl, którzy przyczynili się do nagłośnienia regat.

Wyniki regat:


1. Marek Sosnowski (Drukarnia Cezar)
2. Krzysztof Siemieński (Wydawnictwo SPITS)
3. Roman Biegański (Heidelberg Polska)
4. Katarzyna Skorska (Hearst Marquard Publishing)
5. Beata Pokorska (Heidelberg Polska)
6. Remigiusz Montwiłł (Argo Card)

 

Regaty "niedrukowane"

Pomysł regat był zupełnie spontaniczny; właśnie zakończyły się mistrzostwa Polski branży reklamowej, a kolejna grupa już dopominała się o swoją porcję emocji. Po dwóch miesiącach skompletowaliśmy prawie całą listę chętnych do startu w Otwartych Żeglarskich Mistrzostwach Polski Poligrafów i Wydawców "PrintCUP 2002".

Do ostatniej chwili niektórzy pracownicy firm poligraficznych przekonywali swoich szefów do wzięcia udziału w zawodach. Argumenty były różne: kontakt z potencjalnymi klientami, "wklepanie" konkurencji także na wodzie etc. W efekcie na starcie stawiło się 15 załóg. Mimo, że regaty rozpoczynały się w sobotę załogi zjeżdżały już w piątek. Większość z nich bawiła się wieczorem przy ognisku, zajadając się przepysznym bigosem.

Zdecydowaliśmy się na rozegranie regat w formule wyścigów długodystansowych, dzięki której uczestnicy mogli poznać uroki Kisajna i Łabędziego Szlaku. Pierwszy wyścig pokazał, że faworytami będą załogi drukarni Cezar oraz Wydawnictwa SPITS (wydawca miesięcznika Rejs), które do ostatnich metrów walczyły między sobą. Dały się także zauważyć dziewczęta z Hearst-Marquard, w ekspresowym tempie odrabiające znaczne straty. Podczas drugiego wyścigu, tym razem wokół wyspy Dębowa Górka faworyci potwierdzili swą klasę, przypływając na tych samych pozycjach co poprzednio. Załóg które zajęły dalsze miejsca nie opuszczał jednak dobry humor, a był on podstawą udanego wieczoru szantowego w hangarze pod "Rekinem". Szef kuchni pokazał swoje umiejętności serwując niesamowite pierogi, golonkę w piwie i grochówkę. Na "deser" zjedliśmy świeżo usmażonego szczupaka!!! Do "kotleta" ochoczo i donośnie przygrywała giżycka kapela Kochankowie Sally Brown. W przerwie swoje umiejętności muzyczne zaprezentował naczelny Rejsu - Krzysiek Siemieński za co otrzymał bardzo duże brawa.

W niedzielę rano rozegrano ostatni, ale decydujący o ostatecznej klasyfikacji wyścig. Wiatr wiał tego dnia mocniej niż w sobotę, co spowodowało pewne perturbacje na starcie. Faworyci nie dali jednak odebrać sobie pierwszych dwóch miejsc. Znowu "kobiecy lwi pazur" pokazała załoga Hearst-Marquard, windując się z ostatniego, po starcie miejsca, na czwartą pozycję!!!

Zwycięzcy otrzymali medale i puchary, zaś wszyscy uczestnicy regat pamiątkowe dyplomy i torby pełne niespodzianek. Przepiękny sekstant otrzymała Katarzyna Skorska z Hearst-Marquard za zwycięstwo w klasyfikacji załóg żeńskich (4 miejsce w "generalce").

Zdaniem uczestników impreza była bardzo udana. Pogoda i wiatr dopisały, emocji było co niemiara, co jest między innymi zasługą sponsorów imprezy: Browarów Warszawskich S.A., magazynu Businessman, magazynów Shape i Cosmopolitan, firmy Nauta z Bydgoszczy. Podziękowania należą się także patronom medialnym: Poligrafia Polska, Brief, Rejs, portal Xsport.pl, którzy przyczynili się do nagłośnienia regat.

Do zobaczenia za rok!!!

Wyniki regat:
1. Marek Sosnowski (Drukarnia Cezar)
2. Krzysztof Siemieński (Wydawnictwo SPITS)
3. Roman Biegański (Heidelberg Polska)
4. Katarzyna Skorska (Hearst Marquard Publishing)
5. Beata Pokorska (Heidelberg Polska)
6. Remigiusz Montwiłł (Argo Card)

 


Wykonanie kreatywnie.pl © www.msz.org.pl