III „Złap wiatr w żagle” 22 sierpnia – 4 września 2014 r.
Pod taką nazwą odbyły się kolejne w tym sezonie letnim warsztaty żeglarzy niesłyszących. Głównym organizatorem był Warszawski Klub Sportowy „WARS”.
Zadanie zostało zrealizowane dzięki dofinansowaniu Państwowego Funduszu Rehabilitacji Osób Niepełnosprawnych. W warsztatach wzięło udział 21 uczestników. Szkolili się na różnorodnym sprzęcie. Było dużo słońca i nie zabrakło również wiatru. Dzięki temu zrealizowano cały zakładany program szkolenia.