Otwarcie sezonu letniego 2018 29.04 – 1.05.2018 r.
Rozpoczęliśmy sezon letni. Gościny i sprzętu udzieliło jak zwykle Międzynarodowe Centrum Żeglarstwa i Turystyki Wodnej. Przez cały czas pogoda była znakomita. Było słonecznie i bardzo ciepło. W sobotę i w niedzielę żeglowaliśmy rekreacyjnie.
W poniedziałek tradycyjnie wzięliśmy udział w organizowanym przez władze miasta „Wielkim Otwarciu Sezonu 2018 i Paradzie Jednostek Pływających”. O godzinie 12.00 na kanale Giżyckim nastąpiło oficjalne otwarcie mostu obrotowego dla żeglugi i rozpoczęła się parada. W tym roku aby uczcić setną rocznicę odzyskania przez Polskę niepodległości nasza ekipa w historycznych strojach wzięła udział w paradzie pod hasłem „NIEPODLEGŁA”. Otrzymali duże brawa od wielotysięcznej widowni i w tradycyjnym „Konkursie na najładniej udekorowaną jednostkę pływającą i przebraną załogę” zajęli 3 miejsce. Impreza była transmitowana przez media ogólnopolskie.

















